Povećane potpore za radnike na 4000 kuna, objavljeni uvjeti za oslobađanje od poreza na dobit, dohodak i doprinose za iduća tri mjeseca…

Naslovnica Forum Komentari članaka Povećane potpore za radnike na 4000 kuna, objavljeni uvjeti za oslobađanje od poreza na dobit, dohodak i doprinose za iduća tri mjeseca…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Moram priznati da ovako na prvu ovo izgleda ok. Puno bolje nego prve mjere.

Šteta što kasne 20 dana sa time, pa je mnogo ljudi već završilo na zavodu.

Učitelje na minimialac. Od prvog dana su doma. U ovim teškim trenucima ne daju ni atom svije snage za pomoć. Tri tjedna su ukrali sjeci sa svojim štrajkom. Znam da je  iluzorno očekivati od njih da budu odgovorni i da im bude neugidno što su upropastili cijelu generaciju svojim neodgovoenim štrajkom.

Učitelji su zaista katastrofa, užas.

Vrlo loše obrazovanje daju djeci, i pritom mislim na 90 % učitelja.

Škole su uvijek bile podobne zapošljavanju “preko veze” pa se to sada osvećuje.

Invest, 02.04.2020. u 14:19

Učitelji su zaista katastrofa, užas.

Vrlo loše obrazovanje daju djeci, i pritom mislim na 90 % učitelja.

Škole su uvijek bile podobne zapošljavanju “preko veze” pa se to sada osvećuje.

 

Mozda profesori tjelesnog i jos neki imaju manje posla radeci od doma, ali vecina ima vise. Svelo se na to da sada svaki ucenik ima individualiziranu nastavu jet su nastavnici u kontaktu cijeli dan sa svakim ucenikom posebno (+ zajednicke grupe).

Pojma nemate! A ionako imaju sramotno male place.

Einstein1, 02.04.2020. u 06:44

Učitelje na minimialac. Od prvog dana su doma. U ovim teškim trenucima ne daju ni atom svije snage za pomoć. Tri tjedna su ukrali sjeci sa svojim štrajkom. Znam da je  iluzorno očekivati od njih da budu odgovorni i da im bude neugidno što su upropastili cijelu generaciju svojim neodgovoenim štrajkom.

Mozda profesori tjelesnog i jos neki imaju manje posla radeci od doma, ali vecina ima vise. Svelo se na to da sada svaki ucenik ima individualiziranu nastavu jet su nastavnici u kontaktu cijeli dan sa svakim ucenikom posebno (+ zajednicke grupe).

Pojma nemate! A ionako imaju sramotno male place.

New Report

Close