Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


……..ja sam……..me mozes malo pustiti sa lanca da nadrukam par dionica jer vidim da je pocelo sustavno pljuvanje po njima kako bi i ja dao doprinos stabilnosti crobexa????????
unaprijed hvala
pofuk

možeš,bog te blagoslovio…..idi u miru božjem [cool]



……..ja sam……..me mozes malo pustiti sa lanca da nadrukam par dionica jer vidim da je pocelo sustavno pljuvanje po njima kako bi i ja dao doprinos stabilnosti crobexa????????
unaprijed hvala
pofuk

možeš,bog te blagoslovio…..idi u miru božjem [cool]
[/quote]
pa kak znas da se spremam uskoro na mirogoj????????????????????
pofuk




……..ja sam……..me mozes malo pustiti sa lanca da nadrukam par dionica jer vidim da je pocelo sustavno pljuvanje po njima kako bi i ja dao doprinos stabilnosti crobexa????????
unaprijed hvala
pofuk

možeš,bog te blagoslovio…..idi u miru božjem [cool]
[/quote]
pa kak znas da se spremam uskoro na mirogoj????????????????????
pofuk
[/quote]

bio sam danas na ispovjedi kod "nadbiskupa"….prenio mi je tu tužnu vijest,da Vam je dao jučer posljednje pomazanje,ispovijedio Vas…slaže se sa tvojoj odlukom ali da mu je žao da bar nisi sačekao crobex na 3000bodova [wink]





……..ja sam……..me mozes malo pustiti sa lanca da nadrukam par dionica jer vidim da je pocelo sustavno pljuvanje po njima kako bi i ja dao doprinos stabilnosti crobexa????????
unaprijed hvala
pofuk

možeš,bog te blagoslovio…..idi u miru božjem [cool]
[/quote]
pa kak znas da se spremam uskoro na mirogoj????????????????????
pofuk
[/quote]

bio sam danas na ispovjedi kod "nadbiskupa"….prenio mi je tu tužnu vijest,da Vam je dao jučer posljednje pomazanje,ispovijedio Vas…slaže se sa tvojoj odlukom ali da mu je žao da bar nisi sačekao crobex na 3000bodova [wink]
[/quote]
pa nije valjda da je prodo moje dionice??????????????????
kom sam ja ostavio svoj portfelj na upravljanje???????????
pofuk






……..ja sam……..me mozes malo pustiti sa lanca da nadrukam par dionica jer vidim da je pocelo sustavno pljuvanje po njima kako bi i ja dao doprinos stabilnosti crobexa????????
unaprijed hvala
pofuk

možeš,bog te blagoslovio…..idi u miru božjem [cool]
[/quote]
pa kak znas da se spremam uskoro na mirogoj????????????????????
pofuk
[/quote]

bio sam danas na ispovjedi kod "nadbiskupa"….prenio mi je tu tužnu vijest,da Vam je dao jučer posljednje pomazanje,ispovijedio Vas…slaže se sa tvojoj odlukom ali da mu je žao da bar nisi sačekao crobex na 3000bodova [wink]
[/quote]
pa nije valjda da je prodo moje dionice??????????????????
kom sam ja ostavio svoj portfelj na upravljanje???????????
pofuk
[/quote]

..to je i mene mučilo pa sam ga pitao….evo ovako stvari stoje
Nadbiskup predlaže da cjela forumska zajednica na sat tvoje sahrane raspizdi sve raspoložive dionice po bidu,da ga sćeramo u roku odmah na 1000bodova,veli kad je već otišao naš Veliki forumaš u povijest nek ide i crobex,tako će on učiniti sa tvojim portfeljem a ja mu se pridružujem..
ako budeš odozgo moga gledati šprajca nadam se da će ti bit drago,jer će to biti najznačajniji dan u 2010….e još je pitanje kada će Jaca proglasiti dan žalosti

Mir s tobom


..to je i mene mučilo pa sam ga pitao….evo ovako stvari stoje
Nadbiskup predlaže da cjela forumska zajednica na sat tvoje sahrane raspizdi sve raspoložive dionice po bidu,da ga sćeramo u roku odmah na 1000bodova,veli kad je već otišao naš Veliki forumaš u povijest nek ide i crobex,tako će on učiniti sa tvojim portfeljem a ja mu se pridružujem..
ako budeš odozgo moga gledati šprajca nadam se da će ti bit drago,jer će to biti najznačajniji dan u 2010….e još je pitanje kada će Jaca proglasiti dan žalosti

Tko je samo malo iskren prema sebi vidjet će koliko se puta barem u glavi zaustavi nad pomisli da žrtvuje, proda dio svoga ljudskog dostojanstva, dio svoje ili tuđe slobode, da iskoristi drugoga da bi sam imao svoju materijalnu korist, ugodu ili emocionalno zadovoljenje.
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete popraviti, a to ste vi sami.

Mnogi ljudi ne vole istinu pa istinu odbacuju ili, ako već ne mogu od nje pobjeći, traže načina da istinu prikriju. Jedan od načina je prokazivanje, pokuda i kleveta, što je u biti označavanje ljudi, zbivanja i odnosa, gorima nego što jesu. A čemu sve to?! Da bi se imalo što više, da bi se postiglo čim prije.

A pred Bogom nema opravdanja za zlo. Nema zato što je Bog čovjeku osim slobode, da može učiniti što god poželi, od iskona darovao i razum da može razlikovati dobro od zla. Otuda ne može biti ni slobode bez odgovornosti za vlastiti izbor i za vlastite odluke, pa sve što kao ljudi mislimo ili činimo, ali i sve što doživljavamo kao neslobodu i nepodnošljiv teret, vraća nam se samo kao posljedica našega slobodnog izbora. Ne može se s drugima dijeliti svoj grijeh da bi se tako umanjila vlastita krivnja!

Ali ako nema opravdanja za zlo, ima pokajanja – ima nade za dobro svima!
Mi kršćani trebali bismo ponajprije biti svjedocima te nade.
Budemo li spremni, u ime zajedničke sreće, bratskom suradnjom vraćati divan izgled ovome svijetu, Majka će biti ponosna na nas, a Bog će zacijelo svojim stvaralačkim Duhom podržati i naše odluke i našu ustrajnost u ostvarivanju općega dobra.

Danas vam, predraga braćo i sestre, dolazim kao pastir, nosim vam Radosnu vijest evanđelja.

@Nadbiskup
(tolko me je dirnul Vaš napis, da nebrem odoljeti a da ne zapjevam… molim orgulje)

Spasitelju, dobri Isukrste,
ti si dobar pastir stada svog,
Ti nad njime lebdiš, bdiješ, paziš,
da ga ništa ne zadesi zlog.

I ja hoću biti ovca tvoja,
vjerno ići za tobom ću svud,
Glas ću slušat premili tvoj vazda,
nit od tebe ja ću ići kud.

Isukrste, moj pastiru dobri,
koj’ se brineš i za mene vijek;
Čuvaj, pazi, vodi, ravnaj mene
dok nastupi vječnosti mi tijek.

Pa kad jednom bude božja volja
da sa drugim zamijenim taj svijet,
Daj da k svetim’ u raj tada dođem,
s njima budem posve vijeke svet!
[pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@Nadbiskup

(tolko me je dirnul Vaš napis, da nebrem odoljeti a da ne zapjevam… molim orgulje)

Spasitelju, dobri Isukrste,
ti si dobar pastir stada svog,
Ti nad njime lebdiš, bdiješ, paziš,
da ga ništa ne zadesi zlog.

I ja hoću biti ovca tvoja,
vjerno ići za tobom ću svud,
Glas ću slušat premili tvoj vazda,
nit od tebe ja ću ići kud.

Isukrste, moj pastiru dobri,
koj’ se brineš i za mene vijek;
Čuvaj, pazi, vodi, ravnaj mene
dok nastupi vječnosti mi tijek.

Pa kad jednom bude božja volja
da sa drugim zamijenim taj svijet,
Daj da k svetim’ u raj tada dođem,
s njima budem posve vijeke svet!
[pray]


evo pardon kaj ste cekali isel sam se danas malo van zgrijati jer mi je zima doma a preskupo mi je placati plin pa nisam vidio narudzbu
http://www.youtube.com/v/_FXoyr_FyFw&hl=en_US&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/_FXoyr_FyFw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

ajde jedna za moderatore u kutu

pofuk

ja sam pofuk
cuj sorry kaj te gnjavim ali sam te stl pitati da li radis ovaj vikend da znam da li mi ima smisla pisati jer je ovo vec postalo neizdrzivo koliko sam moderiran dugo
pofuk

Mislim da vam je krajnje vrijeme gospodo iz poslovnog da zaposlite nekog tko zna raditi.ili da sami okrenete ploču. Mislim na rad foruma. Pa kvaliteta postova na forumu sve više opada.
Jel vaš interes kvaliteta ili kvantiteta postova?
Ti kojima dozvoljavate da pisu na način,tipa,danas ide gore,danas ide dole, takvih je 80%. Nema korisne informacije i ako koja i postoji izgubi se u drugih stotinu nepotrebnih, ne argumentiranih od vas dozvoljenih postova. Zato mnogi koji su znali nacrtati dobar graf,napraviti kvalitetnu analizu,il postati dobar link danas više nisu ovdje.
Jel toliki problem malo postrožiti kriterije?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Mislim da vam je krajnje vrijeme gospodo iz poslovnog da zaposlite nekog tko zna raditi.ili da sami okrenete ploču. Mislim na rad foruma. Pa kvaliteta postova na forumu sve više opada.
Jel vaš interes kvaliteta ili kvantiteta postova?
Ti kojima dozvoljavate da pisu na način,tipa,danas ide gore,danas ide dole, takvih je 80%. Nema korisne informacije i ako koja i postoji izgubi se u drugih stotinu nepotrebnih, ne argumentiranih od vas dozvoljenih postova. Zato mnogi koji su znali nacrtati dobar graf,napraviti kvalitetnu analizu,il postati dobar link danas više nisu ovdje.
Jel toliki problem malo postrožiti kriterije?


pa covjece svaka Vam cast
ovo je najbolji post kaj sam u zadnje vrijeme procitao
ja im se to nisam usudio reci jer sam jos u segmentu promatranja ali mislim da im bi se malo tko to usudio reci
pofuk

drgi Vjeko
oprosti ja ipak nesto znam
znam da je danas nedjelja i sorry kaj te gnjavim ali te moram zamoliti da od ponedjeljka pocnes raditi svoj posao moderatora kak spada jer mi se ljudi na privat danonocno jadaju da sta se desilo sa forumom od kad si ti nestao sa njega……i ja se pitam sta je sa tobom………sto te nema……….evo jedan ugledni forumas koji te jako cijeni nije imao srca te prozvati ali me zamoli da te ja zamolim da ti sebe samog zamolis da se vratis urgentno na poslovni forum
evo ljudi se pitaju gde si ti i cak te pesmom prizivaju

pofuk
p.s. pa daj brate molim te shvati da nemogu ja radim jos i tvoj posao…..i ovak se dost mucim sa dionicama

bok
pofuk ovdje
Veks si mozda tu???
trebam te nekaj hitno a izgubil sam tvoju adresu di se salju P.M. …..cak sam i po forumu trazio tvoj zadnji post kako bi ti poslao poruku ali nikak da ga najdem
pofuk

HVALA MODERATORI!

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!

New Report

Close