Pogodi Crobex – Travanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Travanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak bih rekao da ovdje imamo dva travnja,
a) do 16.04 gdje će HT dizati cio crobex …ccca 1550
b) kraj travnja kada od 17.04-30.04 istresanje iz HT….cca 1220


@Croman
Nema veze sa trgovanjem ali ima sa zabavom i druženjem [wink]

Pitam se samo koliko ima veze trenutno i sama tehnička analiza sa dobrim trgovanjem, kad u ovoj situaciji u kojoj smo trenutno, samo sa čarobnom kuglom možeš odrediti trend sljedečeg dana [sealed]


ciao mateja

Razumim ja sto ti pises ali me zanima koliko od vas zivi od trgovanja sa dionicama (mnogi su na forumu cijelo vrijeme).
Ne radite vi? (osobno zivim od trgovanja ali to je svedska sa velikm volumima a ne HR)

PS potrebno je imati carobnu kuglu…a takva postoji [thumbsup]


ciao mateja

Razumim ja sto ti pises ali me zanima koliko od vas zivi od trgovanja sa dionicama (mnogi su na forumu cijelo vrijeme).
Ne radite vi? (osobno zivim od trgovanja ali to je svedska sa velikm volumima a ne HR)

PS potrebno je imati carobnu kuglu…a takva postoji [thumbsup]


Pa naravno da radim ali samo toliko koliko mi je potrebno za udoban život jer koliko ja znam previše novca ne donosi i previše sreče, tak da sam ja sasvim zadovoljna. [smiley] A mogu se i pohvaliti sa vrijednim mužem, koji dobru plaču nosi kod kuče svaki mjesec i to neovisno kako trguje na burzi i ona svakog petog lijepo sjedne na naš račun da možemo trošiti za ono što želimo [cool]

[emo_cool]



ciao mateja

Razumim ja sto ti pises ali me zanima koliko od vas zivi od trgovanja sa dionicama (mnogi su na forumu cijelo vrijeme).
Ne radite vi? (osobno zivim od trgovanja ali to je svedska sa velikm volumima a ne HR)

PS potrebno je imati carobnu kuglu…a takva postoji [thumbsup]


Pa naravno da radim ali samo toliko koliko mi je potrebno za udoban život jer koliko ja znam previše novca ne donosi i previše sreče, tak da sam ja sasvim zadovoljna. [smiley] A mogu se i pohvaliti sa vrijednim mužem, koji dobru plaču nosi kod kuče svaki mjesec i to neovisno kako trguje na burzi i ona svakog petog lijepo sjedne na naš račun da možemo trošiti za ono što želimo [cool]
[/quote]

Zvuci pametno..mateja

Sretno u zivotu

1580

1728

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kao novak 1353, nadam se….



1625

Pogadati visinu/razinu crobexa je mozda interesantno ali nema veze sa dobrim trgovanjem,
gde su vazna 2 parametra : uci kod dna i izaci iz pozicije na vrhu ili suprotno

*dno i vrh su ca _ razine
[/quote]

upravo tako:)

1596

I'm just a cook.

1607

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

1666

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

1213

Igra se magarad; bit će kiše!

1500

Nauči gubiti ili odustani!!!

1010

1545

New Report

Close