PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaba ode, neznam što se čeka. Sve raste ko ludo. Osim toga  nema dividende, oko 2 mlrd kn ostaje u banci.

lojtra, 07.04.2020. u 10:14

Zaba ode, neznam što se čeka. Sve raste ko ludo. Osim toga  nema dividende, oko 2 mlrd kn ostaje u banci.

zašto bi sada kupovali kad neće biti dividende? treba čekati pa kad dođe jača korekcija -20-30% kupiti i onda čekati dividendu nagodinu

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Ja sam kupio jučer. Dvije su tu bitne stvari. Pbz ne spada u firme koje će bankrotirati zbog Korone a druga stvar je što nema tu malih da prodaju. Kredita će bit više, možda s manjim kamatama i opet smo na istom.

 

A poslije krize  bit će tu svakakvih preslagivanja, preuzme li netko banku, ode to puta tri. Znamo da je nekad bilo puta 5 i puta 10.

lojtra, 08.04.2020. u 17:10

A poslije krize  bit će tu svakakvih preslagivanja, preuzme li netko banku, ode to puta tri.

neće biti nikakvog preuzimanja, karte su odavno podijeljene…ali će vjerojatno biti pada prihoda i dobiti zbog nenaplativih kredita, smanjenja ili otpisa kamata…

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Imaju puno love na računu, nek posluju s nulom i opet dionica vrijedi duplo više.

Veliki kupuju, mali prodaju. U ovom slučaju sam znači veliki… Nadokupljuju ovi ispod top 10. Top 10 ima dosta, 99%.🙄

Iz svake tišine nastane vrisak. Očekujem jak udar po asku do 1000 kn. Za Ingru sam bio u pravu….

 

 

 

 

Koliko je ostalo zadržane dobiti od dividende… Oko 800 mil. To nadoknađuje 2 do 3 lošije godine ako ih uopće bude.

210 mil eura veća neto dobit od očekivane!!! Nema krize za Pbz.

Ova dobit odnosi se na Intesu koja je vlasnik Pbz-a. Postao sam članak iz Seebiza no ne znam zašto ga moderator briše.Banke će zbog korone zarađivati Još više.

Veliki fondovski nalog se stavi na prodaju i čeka se na bidu sa svojim novcima. Lukavo ali prozirno. Tak su mene spreveslali 2007.g. Prodao sam po 1100 kn i onda prodaja nestala i ode dionica na 2000 kn.

Tu se bojim samo squeez puta, ostalo je ok.

Squeez *outa*

 

https://www.seebiz.eu/tvrtke/hz-infrastruktura-ugovor-za-izradu-studijske-dokumentacije-dionice-ostarije-skrljevo/232276/

New Report

Close