PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ogromna dobit ( 629 mil kuna), cijena zadnijh pola godine skoro nije mrdnula, prvih deset drže 99 %, itd .itd. I ja ponovo ušao nakon što sam izašao po 1170kn. Po meni najsigurnija dionica trenutno. Pardon, a i na dulji rok.

Kakav bi efekt na ovu dionicu moglo imati spominjano prodavanje EBRD-ovog udjela Intesi??


Kakav bi efekt na ovu dionicu moglo imati spominjano prodavanje EBRD-ovog udjela Intesi??

Gdije ste culi o izlasku EBRD-a?


oprez – ja sam ušao u PBZ a to znaći samo natrag jer sam tak ”sretne” ruke zadnjih dana da sve ide suprotno
od očekivanja.
evo kako je to bilo danas : kad sam bacio oko na nju vidim još 7 kom. na 2080 (dobro da nije bilo više).
brzo nalog za to i gle čuda u tome sam uspio.
kad ono ubrzo… dalje znate…
moja sućut onome prije mene koji je isto tako kupio po najvišoj dnevnoj cijeni.

Zvone, svaka se škola plaća. Nadam se da si izvukao pouku iz ovog. Budi bez brige, samo čekaj i isplatit će se…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Slažem se sa kolegom vistmanom. PBZ i RIBA najviše obećavaju. U bankarskom sektoru se sve vrti oko prihoda i profita te njihovog omjera u odnosu na kapital i imovinu. P/B za one koji to gledaju se kreće u razmjerima od 4,5 do 6 u ovisnosti o već spomenutim ROE i ROA.

Imaš i ZABU sa P/B 3,45.

Napokon 2k…[smiley11]


Slažem se sa kolegom vistmanom. PBZ i RIBA najviše obećavaju. U bankarskom sektoru se sve vrti oko prihoda i profita te njihovog omjera u odnosu na kapital i imovinu. P/B za one koji to gledaju se kreće u razmjerima od 4,5 do 6 u ovisnosti o već spomenutim ROE i ROA.

Imaš ZABU sa P/B 3,45.

Zvone, svaka se škola plaća. Nadam se da si izvukao pouku iz ovog. Budi bez brige, samo čekaj i isplatit će se…

Collina,
što se tiče školarine, lijepo sam platio u 6.mj za vrijeme korekcije, da je ovo prava sitnica – sad pušem i na hladno.
[smiley1]

Ljudi naše banke nisu ni reagirale na svjetski trend, sprema li nam se nešto iza leđa?

http://www.poslovni.hr/51256.aspx

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

netko dobro sakuplja već danima na 2050 – sigurno nešto zna što mi ne.
[smiley8]

Rekao bi po meni da kontinuirani izvrsni poslovni rezultatii iz razdoblja u razdoblje, te iznosi dobiti ove dionice sve govore o ovoj dionici [smiley2], Jedino mi se čini da pojedinci pokušavaju jeftino kupti ovu dionicu [smiley2]

uvijek ima tko je zadovoljan sa određenom cijenom pa prodaje – on misli da neće više rasti ili neće čekati iz određenih razloga a drugi misli da će rasti pa kupuje – a neki se i prevare u procjeni – hehe ![smiley2]

New Report

Close