Ovo je nacrt novih mjera: Uvođenje propusnica, nema okupljanja više od 2 kućanstva

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je nacrt novih mjera: Uvođenje propusnica, nema okupljanja više od 2 kućanstva

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo s propusnicama između županija je glupost najveće vrste. Meni se mama malazi u selu do moga i u drugoj je županiji… I sada bi ja trebao propusnicu. Ili kćer mi studira u drugoj županiji i sada je kod kuće. I ona treba propusnicu da se vrati u mjesto studija jer eto studira medicinu i biti će dežurna ako zatreba liječnika u mjestu stanovanja. Obo je sumrak pameti.. I na kraju jel to vrijedi i za novinare koji su i prvi puta zloupotrebljavali propusnice i posjećivali svoje a kao išli na radni zadatak. Samo veće zlo od corone su novinari i stožer na čelu s Plenkovićem.

 

E sad tko će meni nadoknaditi financijsku štetu što ću špeceraj morati kupovati u Zelini a ne u Zagrebu gdje je sve jeftinije od 50_150%

Propusnice ćemo sami printati ????   Ono- preko FINE ? Hvala na odgovoru

Ovako ću napraviti……   2  obitelji…??? …pozvat ću na Badnjak  djecu koja će sakriti aute negdje u drugoj ulici–da se ne vide pred kućom…susjede,  oni ionak ne trebaju auto.. starce, koji će jedini ponosno sparkirati auto…da se vidi .. jel to po propisu ..valjda je…jbg.

Upravo tako…. Ove i svaka nova mjera uvodi se zbog onih koji se ne pridržavaju mjera, a mi koji se pridržavamo i trudimo se mi ispaštamo….propusnice ne uvesti i to 4 dana prije Božića… Veću glupost nisam vidjela…. Sramota.

Vlada plaća 4000 kn za radna mjesta.   Međutim,  NIGDJE  nisu napisali  gdje  treba poslati:

–    ugovor o najmu  i račun za najam  za 12. mjese ..i ostale mjesece koji dolaze…….  ?

/ hoće li ugostitelji slati račune ili  će  najmodavci  slati račune za plaćenje /

–   račune  za režije ..Hoće li ELEKTRA, vode i ostali…slati račune ili   ugostitelji, kad prime račune, za te mjesece..

–    KREDITI U BANKAMA  …..  koji se ne plaćaju , zbog  toga jer društvo ne ostvaruje prihode, a

prije.  su se plaćali uredno…./   naknada izgubljene dobiti /?    Kome se to šalje na plaćanje..

 

Molim  Udrugu ugostitelja da pripremi PUNOMOĆI –  radi  osnivanja zajedničke TUŽBE …

kako se ne bi sami pojedinci izlagali  neugodnostima,  poreznim  pritiscima i sl  hrvatskim  posljedicama ,  kad tražiš  svoja prava ….

Hvala na odgovorima

Kad oni nekaj bruse sve mi dođe muka. Jer ne znaju ni kak flekserica izgleda.

New Report

Close