Otkuda je izronilo novih gotovo 100 tisuća hektara?

Naslovnica Forum Komentari članaka Otkuda je izronilo novih gotovo 100 tisuća hektara?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vi u agenciji ste hrpa neradnika, tri godine sam čekao i zvao kada ćete riješiti moj zahtjev jer sam imao pravo prvokupa jer sam suvlasnik polovine parcele, a druge polovine RH, pribavio sam sve papire i dokaze koji su ispunjavali zakonsku obvezu direktne prodaje, a da bi ju agencija nakon 3 godine dala općini da je proda, a na natječaju tu drugu polovicu je kupio općinski vijećnik. Natječaj je bio tako objavljen da je za njega znalo samo par ljudi jer bi se inače i ja javio na natječaj.
Na sve moje upite kroz te 3 godine da ste bar rekli neki odgovor ili pozitivni ili negativni, niste znali kada je bio uručen zahtjev pa sam morao slati kopiju urudžbenog broja, pa onda onaj ljenčuga što je prihvatio zahtjev ili je bio na bolovanju ili je bio na godišnjem, pa onda više nije radio na tome odsjeku…
Kada sam zvao kako ste mogli dati parcelu općini na raspolaganje kad je moj zahtjev već 3 godine kod vas opet ste me šetali od telefona do telefona…
a sad vidim da su vam ljudi dužni više od 1.000.000,00 kn za najam, pa vi stvarno niste normalni,
svi ste vi u agenciji za zatvor… sramota

Oglas za zemlju u Slavoniji je bio objavljen u istarskom tjedniku tako da je sve po zakonu,a to je najbitnije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close