Orešković: Do kraja godine smanjenje parafiskalnih nameta za 330 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Orešković: Do kraja godine smanjenje parafiskalnih nameta za 330 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Spajanje katastra i zemljisnih knjiga i Online pristup je odlicna stvar. Ali treba im u svim gradovima i organizacijski dati jednog sefa da prestane ping pong i bezobrazluk drzavnih sluzbenika.

Takodjer, treba u online zemljisnoj knjizi ukinuti onaj natpis na vlasnickom listu koji kaze NIJE SLUZBENA KOPIJA. Zasto nije sluzbena kopija kad dolazi iz baze podataka drzave. Ako drzava ne jamci privatno vlasnistvo na svim svojim javnim servisima – tko ce onda jamciti?

Samo naprijed s ovim i cim prije tim bolje!!

Napokon pravi ljudi na pravim mjestima koji mogu pomoći gospodarstvenicima.. krajnje je vrijeme da se nešto promjeni

Slazem se s Burilovicem da je administracija rak rana nase drzave, dokle god se to ne sredi, necemo se maknuti s mrtve tocke. Jer istina je i to da stvarno imamo vrijedne ljude, oni su dobri, papiri su problem.

Tko radi ne boji se gladi…komora počela raditi..

***ja ne vjerujem ništa prije nego se to dogodi… zadnjih 15 godina smo se naslušali spika, mi budemo, trebali bi, već najesen itd… pogotovo kad dolazi iz usta nekog koji ima nadimak mr. Idući tjedan

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Neka nam smanje (ukinu) reket HGK i Šuma, a onda neka ta društva pokažu koliko su sposobni i korisni! Ovako je to sve šuplja priča odnosno kozmetika za raju!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kirin, pa ti si počel pametno razmišljati. Samo HGK i već su skinuli 330 MIL.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami, prati moje postove! Drago mi je da se slažeš!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close