OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odjednom kupjna poludi😂😂😂

Sutra otvara na 6 kn.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Prije ce otvoriti na 7kn

Logično…od tamo smo i pali, pa i više, u iščekivanju objave da prodaja ide…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

To je to ljudi. Ovo je bila zadnja psiholoska prepreka.
Prodaja ide, kupaca ima, iz prethodnih primjera preuzimanja smo vidjeli kako trziste cijeni ovakve firme…

Uzivancija… 🙂 Hvala svima koji su pritiskali Deloitte i AZTN da objave nesto.

Vjerujem da ce uskoro i clanci o prodaji Optime biti na portalima.

Tko bi rekao da se ovo dalo uhvatiti ispod 5 kn zadnjih pola sata 🙂 Čak mi je dugo i trebalo da skužim kako čitam dokument iz 2017. Čisto sumnjam da će se javno obznaniti cijena po kojoj su je procijenili. Pozdrav ljudi odoh na kupanje 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sve je to tak kad svako gleda sebe i kak da zaradi koju dionicu vise na prodaj-kupi..umjesto da svi mali povuku naloge s prodaje..evo sto nam se dogada,polako nas muzu..2-3 velika igraca prodaju medu sobom,dizu i spustaju cjenu,izazivaju paniku i uzimaju sve sto se uzeti da od nas malih…

@jaskanac,
A šteta da si prodao…nadam se da si lijepo zaradio..

Nisam imao vremena za gledanje trgovanja….što se to dogodili u zadnjih 20 min…kad je tako počela kupnja?
Može netko i na privatno ili tu.
Hvala

Bravo svima na aktivizmu. Sad je slijedeći korak da netko zaviri u te papiriće i šapne što tamo piše. Koliki je moj deo? Ajmo novinari sada ste vi na redu.

Prvi korak je ostvaren.

Sada idemo na sljedeći. Sada ćemo tvrditi da je procjenjena cijena iz elaborata isto cjenovno osjetljiva na cijenu dionica na burzi i da se treba objaviti. Zapravo cijeli elaborat bi se trebao objaviti.

Danas dosta, sutra ide pritisak dalje.

Ma meni ta cijena iz elaborata uopce nije bitna.

Najbitnije mi je koliko je Optima vrijedna UG, A1 ili nekom trecem. A to mislim, da je jako puno i da ce nas izuti iz cipela. 🙂

Interesantno, zadnja transakcija je bila u 16:05:11 !

10.161 dionica po 5,30 kn.

Znači i na burzi se može preko veze izvan radnog vremena !

Uglavnom, sada se lakše diše, zapravo potpuno bezbrižno.
Kokice, kikiriki, Coca-Cola ili ladno pivo i osmijeh na licu dok drugi trguju.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Što je sad sljedeći korak? Čekanje ponuda? Rok – negdje u zimu?
I hoćemo li saznati procijenjenu vrijednost iz elaborata?

Malo diskontnog prebacivanja na privatne racune, cestitke i onim akoji su uletili slucajno

New Report

Close