OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje i dalje traje žestoko iskrcavanje na 2,90 kn. to je niska cijena pa se onda čovjek mora zapitati zašto im je ova niska cijena dobra za prodati?

Nekome je dobra cijena za kupiti i kupuje bez oklijevanja ….

Mislim da je obrnuto

ja opet mislim da se netko ukrcava danas na 2,90 . … i solidan promet obzirom na trgovanje u zadnje vrijeme . ovdje se može dogoditi rally

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

onaj nalog na 4kn od 60000 komada rasprodan sad će brzo iznad 3

Kako naša kriptovaluta zvana OPTE?

prejak je pritisak na prodaji da cijena uskoro ne bi otišla još dolje.
za sad ne spuštaju jer vide da mali spremno plaćaju po 2,9 kn, ali kad vide da više ne ide po toj cijeni..
do 3,5 kn prodaje se oko 94.000 dionica!


Je, jako veliki nalog, cijelih 70 tisuća kuna…. ccc

Opa ovdje se bahatimo. 70000 je nekome mizerija.



Je, jako veliki nalog, cijelih 70 tisuća kuna…. ccc

Opa ovdje se bahatimo. 70000 je nekome mizerija.
[/quote]

Pa nije mizerija, al jesu to neki značajni novci?

OPTE-O-142A (ZSE) ova njihova obveznica je koncem 2009. uvrštena po nekih 70kn. od tad je manje više stalno bila u padu do neke 2015. od tad se diže iz mrtvih da bi do pred novu godinu došla na 94kn. ja sad baš i nisam neki stručnjak za obveznice ali za predpostaviti je da su to ipak malo racionalniji investitori od dioničara i da se kod njih više uvažavaju nekakvi fundamenti. ako je to tako onda bi morala biti i neka uzročno posljedična veza između obveznica i dionica. po logici stvari nema smisla da jedne rastu, a druge padaju.

who dares, wins

Ala se prodaja naspavala, do 4 kn cca 250 000 dionica

Onaj madionicar ima poprilicno municije

A što je to do 4 kn bitno?

To je ionako van ikakvih trgovanja, a fali očito goriva za THNK, JDRN ili nešto treće?


Ala se prodaja naspavala, do 4 kn cca 250 000 dionica

Vjerujem da tu ima i dosta šaljivaca, koji koriste priliku da pokažu što imaju, i usput da prestraše nesigurne kupce, ili im pomognu, jer onaj prodavač od jučer očito nije završio prodaju, pa nek proda jeftinije .

jedino, moglo bi se tu i desiti jedan veći BUY, kad je količina na tapetu, pa će samo gledati gdje su im papiri.

dao bih i treću mogućnost, ali je nema , tako da sam svakako ispao u pravu :-))))

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Tu ti je izuzetno stabilna vlasnička struktura. Iznenadio bi se da gledaš podatke danas i unazad godinu dana. Ima nešto špekulanata, al većina ih je vani… neki su prešli još ljetos u krypto, drugi u druge dionice. Postoji jedan dioničar iz H-1 koji ima nekih problema sam sa sobom, al ostalo ti je više manje u dosta čvrstim rukama, ponavljam, barem sudeći prema knjizi dionica.

Eh da, s tim da je CERP izašao prije mjesec, dva.

New Report

Close