OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam , možda je stvarno bio fat finger ali čisto sumnjam, panika je majka 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bome je. Kakav dokup, stvarno sam zadovoljan.

načet je i ovaj veći nalog na 2,6 kn….moglo bi biti zanimljivo

Ignore: KressoM, delux

i cap! pobrano odjednom preko 42.000 komada!

Ignore: KressoM, delux

Al je sad sretan i ponosan onaj od jučer na 2,26!! (ironično mislim na prodavača)

još jedan jamac da neće ispod 2,5, ako i hoće, neće sada i neće lako, biće to prije opet trica

Ja upucavan unutra sve na dugoročno. Target je 10.


Ja upucavan unutra sve na dugoročno. Target je 10.

do 7 ću vam praviti društvo, a nakon toga ću razmisliti, ipak je to pod HT-ovom i Zabinom kapom

Kolega, činjenica je da su i HT i ZABA strane firme u RH, i njima je po cilju njihova poslovanja svu dobit slat van granica RH. Zašto 7 kad može 12. 10 je zlatna sredina. No, slažem se s vama. Itekako bih razmislio od 7 do 8. 10 je želja, ali možda i činjenica u budućnosti. Ali težim 10 targetu.

I, btw, do 3 kn je 76 000 komada na prodaji…. Malo više od današnjeg prometa…. Samo je pitanje vremena kada ćemo biti na razinama kao danas, samo sa 3 ispred decimalnog znaka…..

3+ danas ili drugi tjedan?

Ocekujem da ce slijedeci tjedan biti neka informacija vezano za spajanje H1 i Optime.

Od AZTN:

“AZTN je 14. listopada 2016. zaprimio potpunu prijavu namjere provedbe koncentracije poduzetnika H1 Telekom i poduzetnika OT – Optima Telekom, te je 18. listopada 2016. objavljen Javni poziv za dostavljanjem pisanih primjedaba i mišljenja o koncentraciji na službenim mrežnim stranicama Agencije http://www.aztn.hr , u kojem je i pojašnjeno tko i na koji način može dostaviti primjedbe i mišljenja, te rok za dostavu navedenih. Po potpunosti prijave započinje rok za ocjenu koncentracije na prvoj razini, u trajanju od 30 dana te je Agencija obvezna donijeti odluku o dopuštenosti koncentracije na 1. razini ili pak pokrenuti postupak za ocjenu koncentracije na 2. razini.
O tome je li koncentracija odobrena na prvoj razini ili se pokreće postupak ocjene na drugoj razini, Agencija će izvijestiti javnost putem Odjela za komunikaciju te objavom na službenim mrežnim stranicama. “

New Report

Close