OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon rasta dolazi pad, a sada bojim se da će lagano dolje…. Nema interesanata za kupnju baš…. Odnosno, ima, ali od 2,20 do 2,60 mislim da bi se puno prometa napravilo. Živi bili pa vidjeli…. Neka logika nalaže da je previše porasla zadnji tjedan da bi se zadržala….

I ako ide povecanje od 10% to je svega 14 mhrk godisnje.
Znaci ebitda nece biti 102 nego 88m hrk a s H1 ebitda ce biti 150m.
Sto mislite da ce Zaba jos jednom gubitak prikazati. HT treba biti sretan da se njemu proda jer ce optima grupa biti treci pruzatelj u Rh sa 700m hrk prihoda, ebitda od minimalno 150m i biti ce uvijek zainteresiranih.
Pogledaj koliko je vipnet platio Amis koji je jako mal.

Da bas povecanja cijene HTa prema ostalima od 10% ide samo jednostranom odlukom HTa.

HT prvo mora dobiti odobrenje od AZTNa i HAKOMA. Slicne stvari su pokusavane i prije od strane HTa, pa im je AZTN odlucio da cijene nisu OK i da ih prilagode.

A i pitanje je hoce li HT nastaviti upravljati Optimom. Vec sredinom slijedece godine bi mogao poceti proces prodaje, a to znaci eksploziju cijene na burzi.

Ili kupnje pa pripajanje…. ali tko će ga znat….

@Johnny, nervoza vas hvata? Malo je dionica na ZSE kao Optima. Nemojte se previse nadati jeftinijoj kupnji. Kupci ne pokazuju svoje adute na gledalici

Nisam nervozan nimalo..

ajde zakljucite na koji nacin se moze podici trosak sam jednim zamahom prsta 10% a da ide u korist HT-a….

vec je odluceno, te se odluke i ODOBRENJA donose godinu ranije


I ako ide povecanje od 10% to je svega 14 mhrk godisnje.
Znaci ebitda nece biti 102 nego 88m hrk a s H1 ebitda ce biti 150m.
Sto mislite da ce Zaba jos jednom gubitak prikazati. HT treba biti sretan da se njemu proda jer ce optima grupa biti treci pruzatelj u Rh sa 700m hrk prihoda, ebitda od minimalno 150m i biti ce uvijek zainteresiranih.
Pogledaj koliko je vipnet platio Amis koji je jako mal.

a zbog cega je VIPNET kupio Amis?, daj ljudi zelim Vam pomoci, nista drugo…a vi toliko slijepi da ne vidite pozadinu price…daj malo mozga

A zasto je kupio amis? I znaci u tvojoj prici vlasnici Zaba i Ht gube. Zaba bi na 3 kn trebala otpisati jos 180m Hrk . a koliko to od ht zaradjuju na depozitima koje mogu sutra isplatiti ili potrositi ili su i kod drugih banaka. Razmisli malo, tko ima mozga pokazati ce trziste i buducnost


ajde zakljucite na koji nacin se moze podici trosak sam jednim zamahom prsta 10% a da ide u korist HT-a….

vec je odluceno, te se odluke i ODOBRENJA donose godinu ranije

A šta vi ste kao insajder pa imate ovakve informacije o budućem poslovanju?
Prije bih rekao da ne možete prežalit što niste kupili dionice tamo ispod dvije kune.
No zbilja je ispod moje razine ovdje dalje komentirati vaše izjave koje su rekla – kazala.
Bolje se držite činjenica i o njima možemo raspravljati.


ajde zakljucite na koji nacin se moze podici trosak sam jednim zamahom prsta 10% a da ide u korist HT-a….

vec je odluceno, te se odluke i ODOBRENJA donose godinu ranije

vi ste kolega jako tajanstveni, imate toliko znanja koje ne želite podijeliti s nama ostalima. zašto ste takvi?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



ajde zakljucite na koji nacin se moze podici trosak sam jednim zamahom prsta 10% a da ide u korist HT-a….

vec je odluceno, te se odluke i ODOBRENJA donose godinu ranije

vi ste kolega jako tajanstveni, imate toliko znanja koje ne želite podijeliti s nama ostalima. zašto ste takvi?
[/quote]

Zato sto nemate pojma o biznisu kojeg kupujete, pa vas ucim kako razmisljati i sami zakljucivati stvari koje su ocigledne. Nitko sretniji da se svi mi sutra probudimo ko milijunasi

New Report

Close