OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slika govori više od tisuću riječi. za sada nema naznaka da trend slabi. Svaka inside infomacija koja postoji vidi se u grafu.

graf

Rušenje traje od 7 kn i to velikom brzinom

stvara se potpora na 2 kn i otvara se put prema 3 kn [emo_cool]

Ignore: KressoM, delux

burekđije svaki dan prodaju, a cijena sve viša pa se idući dan vraćaju sve skuplje i skuplje…a tek kad se budu vraćali po 3 kn i više, ajoj [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Ovdje bi se sutra moglo sve osloboditi, onda me ne bi čudilo ni da se gap na 3 kn popuni a izgledno je da ni izvješće nije loše.

pogledajte samo broj na prodaji, samo 155 000 kom trenutno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

100.000 komada na kupnji na 1,87 kn [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

i dalje izgledamo vrlo dobro. Do izvješća ima još dosta dana. Kako vrijem prolazi čini mi se da će biti sve veća potražnja.


@Wiseguy
iskreno, sad i meni smrdi da bi izvješće moglo bit pozitivno.Ma i ako nije izgleda da tvoja računica ima nekakvog smisla, barem nekome [emo_smijesak]

[emo_smijeh]

lijepo je opimu vidjeti da zatvori iznad 2, prije manje od mjesec dana dotakli smo dno na 1.17.
dionica je tada bila na P/EEBITDA 0.7., jos sam vam otvoreno rekao da gospodin 0.98 nema vise dionica i kojom smislenom analizom sam probao ukazati zasto je dionica na 1.2 best buy.
naspurot tome, odavno nisam vidio toliku kolicinu neargumentiranih postova i tolikio crnila kada je dionica bila na razini 1.2 -1.3, narocito od nekih pojedinaca koji su vjerovatno sada promijenili profil.
sto se same trgovine tice, momentum je jak, ovdje se skupljaju kolicine, nije kao sto neki kolege opet neargumentirano pisu pump and dump u reziji pojedinaca.

Slazem se. Dionica je u poprilicno jakom bullu. Malo sam se zaletio i ocigledno pogrijesio kad sam rekao da oko 2 nece biti kolicine. Ali isto tako mislim da je velik dio ljudi prodao jer bas misli da je ovo klasicni pump and dump. Rekao bih da se rast odraduje skolski. I dalje mislim da ce izvjestaj bit bolji od proslog a koliko, vidjet cemo


sto se same trgovine tice, momentum je jak, ovdje se skupljaju kolicine, nije kao sto neki kolege opet neargumentirano pisu pump and dump u reziji pojedinaca.

a evo što kažu brojke za zadnjih 6 dana trgovanja:
ukupno nešto preko 1.192.000 dionica, ukupna cifra oko 2.235.000,00 kn. prosječna cijena 1,87 kn. ako uzmemo da je cijena sad na 2 kn, od te prosječne cijene imamo porast od svega 7%.
dakle, doista se može reći da je na djelu skupljanje i da pravi rast cijene još nije niti započeo

Ignore: KressoM, delux

Od 1-2 je rast 100%, 2-4–100%,4-8—100%

New Report

Close