OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja prosli tjedan uzeo 3 u 1 paket,prvih 6 mj placam 50% manje,za sada sve ok

kao da se nešto događa ovdje … pratimo i dalje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pravi show ocekujem iduci tjedan. Iako ni danasnji dan nije za odbacit.


Da, ako bude loše izvješće možda dočekamo opet ono mega zakucavanje na 1 kn.

To zakucavanje nije bilo posljedica lošeg izvješća koliko se ja sjećam.
Trolaš bezveze [emo_beztona]

Hm bio sam gotovo siguran da je to bio uzrok. Moja greška.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



Da, ako bude loše izvješće možda dočekamo opet ono mega zakucavanje na 1 kn.

To zakucavanje nije bilo posljedica lošeg izvješća koliko se ja sjećam.
Trolaš bezveze [emo_beztona]
[/quote]

Bila je još jedna greška, nikad nije zakucana ispod 1,31.

Bila bi zakucana na kunu da nije bilo dražbe. Ali dobro sad nije bitno, razlog zakucavanja nije bilo izvješće.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

mali problem mogao bi biti zbog VIP-a, koji kupi prilično agresivno korisnike Optime, zovu, napadaju, plaćaju troškove raskida ugovora, uvjeti povoljniji, ma baš su napasni

Sumnjam da ce izvjesce bit losije od svih dosadasnjih. Dapace. Cak i ocekujem porast broja korisnika. Unatoc otimacini.

..VIP napada žestoko..najbolje bi bilo da HT kompletno preuzme OPTIMU…

Ostalo, propalo !
Liparimo ???
Opće oduševljenje na porast cijene od 50 lipa ?
Ovo sam kupio i u ladicu na par godina. Nećeš ti uloga, ženi jedan par cipela.
Bude sreće, biti će dućan cipela !
Svi trejdamo ? Ima li ovdje i ulagača ?
O OPTE razmišljam dugoročno. Ako padne na jednu kunu, dobro, nadokupiti će se.

Dogada se nesto sa optimom..izvijesce je 28.10..reklamna kampanja na svim tv, internetu…pozitivno…Ú os otvaraju prostor ú eurodomu …raditi ce dvokratno…pozitivno obecavajuce

ajde da ti ja objasnim što se događa s optimom. TOČNO NIŠTA.
Nemaju trenutno kadra, a nemaju ga od kuda ni dovest je nitko neće doći u OPTIMU. Također do 2017, max 2018, HT sve stavlja pod svoju kapu, i rješava ZABU(jer je poruka UNIcredita da ne želi imat ništa što nije core), a ta cijena je već dogovorena u PSN. Tako da nemoj tu biti, rađe kapital iskoristi bilo gdje.

Ovo kada sam mislio sve pod svoju kapu, to znači u inegraciju poslovnog modela, jer neće Tomašković plaćati 2 prodaje itd, ići ce migracije.

znači po 1,7 će ići nešto što je valorizirano po 10 ? ili nisam dobro shvatio vaše objašnjenje … dajte nam otvorite oči … hvala
p.s. razmišljam da uzmem dosta opte pa nisam skroz objektivan

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Valorizirano po 10???, znači da je optima vrijedila tada 650 milijuna:):):)
Okanite se te dionice, nađite nešto kvalitetno što ima perspektivu dulje od 2 godine i pri tome je podcijenjeno, a takvih ima na pretek…

Ovo vam govorim iz najbolje želje, da ne spržite kapital

New Report

Close