OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se podsjetimo…

Uspije li United spojiti Tele2 i Optimu, stvorit će telekom od 2,2 milijarde kuna

 

Je li moguće 400 mil EUR ? Ili sam pobrkao brojeve ? Ne mogu naći sad.. googlam..

Čitajte prvi! Briše se zabrana vertikalne integracije

Oo9ooooo. Ma UG je 100% u igri.

https://vlada.gov.hr/vijesti/priopcenje-sa-zatvorenoga-dijela-62-sjednice-vlade-32298/32298

Status Quo: Roll Over Lay Down

United grupa: Spajaju se Telemach Slovenija i Telemach Hrvatska

 

Ovo znači samo jedno…

a što to?  optima ide u stečaj?

https://www.ictbusiness.info/vijesti/hbo-go-u-optima-paketima-vrhunska-zabava-za-cijelu-obitelj

dionicar, 15.06.2021. u 15:30

a što to?  optima ide u stečaj?

DAvno sam ukazao na sumljivo napucavanje duga od strane HT-a pa je i stečaj opcija

Spajanje HRV i SLO telemacha znači puno toga:

1. uvijek postoji rješenje

2. zaboli ćuna UG za https://vlada.gov.hr/vijesti/priopcenje-sa-zatvorenoga-dijela-62-sjednice-vlade-32298/32298

3. još ih više zaboli za Briše se zabrana vertikalne integracije

4. anemični će se uskoro možda moći pohvaliti s privlačenjem slovenske investicije u HRV.:)

dionicar, 15.06.2021. u 15:30

a što to?  optima ide u stečaj?

Sumnjam da će u stečaj, ali bojim se da bi i novi pokušaj prodaje mogao propasti, a onda je jasno kuda će cijena dionice. Još je malo ostalo do 7. mjeseca pa ćemo vidjeti što će biti.

Ignore: KressoM, delux

koranal, 08.06.2021. u 17:59

Mene zanima. ukoliko se ne ukaže kupac do 10. srpnja, kolika će biti cijena dionice.

pogotovo obzriom na BV dionice koji je simboličnih 0,22 kune (22 lipe)

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

ako ne bude ponuda 10.07. ne vidim što će zaustaviti pad dionice na početne pozicije prije ovog rasta tj 2-2,50 kn..a i kopsejak ima po mojoj računici još cca 200.000 komada pa kad on opet krene kipati po kupnji..

ma da a vi sigurnoradite u vrhu UGa i znate da UG ili A1 nisu predali ponude ‘ ?

Teško je u ovome trenutku predvidjeti što će biti. Stečaj, tj. ne možda strictu sensu stečajni postupak kao takav, nego neki alternativni insolvencijski postupak, poput stečajnog plana, nije nemoguć. Ja da sam interesent za kupnju, tko god da jesam, naravno da bih htio doći do tih stvari i prava što povoljnije. Bilo bi mi daleko jeftinije i sigurnije stjecati sve to za dosta ispod stvarne vrijednosti, bez ikakvih tereta, a time i rizika nego plaćati nekoliko puta više za tzv. share deal. Ne vidim zašto bi itko plaćao milijardu ili više za nešto do čega može doći za 300 milijuna ili manje.

I inače u insolvencijskim postupcima namirenje vjerovnika u iznosu od 25% i više njihovih tražbina je solidno obavljen posao. Čak i razlučni nerijetko popuše jer budu igre i igrice oko kupnje nekretnina na kojima imaju razlučna prava. Dražbe na Fini na koje se javlja par zainteresiranih, maksimalno do kakvih 8 i nitko ne daje ponudu nego se čeka ‘idući krug’ dok početna cijena ne bude 1/4 utvrđene vrijednosti, a nekad ni za toliko nego na 1 kunu pada. Na kraju onaj dobro informiran i još bolje strpljiv i determiniran stječe veliku imovinu za smiješne novce. I bez rizika! Najgore što mu se može dogoditi je da ne uspije na nadmetanju jer netko drugi ponudi više, često i u zadnji čas. No tada dobije novac nazad. A dioničari uvijek gube sve, što je i logično ako promatrate da vjerovnici dobiju 25% max.

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

gta1, 16.06.2021. u 11:41

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

Svi pokazatelji za streloviti rast su tu.Do kraja tjedna bi već 6 kn moglo biti dostignuto.A početkom idućeg slijedi ono pravo.

New Report

Close