OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što jeftinije je daleko ispod 4 kune. Na ovoj cijeni očito ne prolazi. Prometa skoro ništa. Tak se dionice ne skupljaju.

nemammozga, 14.04.2021. u 16:37

 





Pertinaks, 14.04.2021. u 13:27



 

kako to da se slabo pise?

 



 

Ne znam sta se desava…ali..

Jucer me zovu iz Iskona i kazu,vidimo da ste u Optimi i koristite usluge xy po toj i toj cijeni.

Mi vam dajemo to isto po xy cijeni.

Jasno mi je da mogu doc do informacije da su gradani  kod xy operatera..ali da dolaze do informacija o cijeni usluga to je vec problematicno…

Posto sam imatelj dionice duboko me uznemirio poziv.

Jel se to pokusava obezvrjedit Optima?

Blefiraju. Neznaju ni koliku placaju Iskonovci.

Mene su zvali i vidim da blefiraju jer cejena koju placam je niza i od one koju su rekli da placam i od ponudene.

očito netko veći izlazi pa bi cijena mogla još dolje, možda i do 5 kuna…ako je to samo zato jer mu je dosadilo čekati onda OK, ali ako ima informaciju i razlog za iskrcavanje, onda neće biti dobro

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jel ima kakvog nagovještaja prodaje Optime?

Nekakvo zatišje je zavladalo…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

Da podsjetimo

„Ukoliko se unatoč svemu navedenome dionice Optime ne uspiju prodati najkasnije do 10. srpnja 2021., odnosno s istekom sedmogodišnjeg razdoblja upravljanja Optimom, kontrola HT nad Optimom automatski prestaje te HT sva upravljačka prava nad Optimom mora prenijeti na Zagrebačku banku ili treću osobu koja nije povezana s HT-om”, odredio je AZTN.

 

 

Nakon prije ili poslije korekcije brodara i zarade nadam se svih , logično je da se ljudi vraćaju tamo gdje se očekuje fini prinos.Malo je prilika poput Optime.Par posto od investiranja u nešto drugo kroz par mjeseci ne čini se interesantnim. Dobro ,logika i burza su ponekad u totalnoj suprotnosti tako da to ne mora ništa značiti.

Andromeda, 06.05.2021. u 13:59

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

a što novi natječaj mijenja?već je jedan bio i neslavno propao, sad će biti još jedan i lako moguće opet propasti..samo što cijena dionice onda više neće biti na 6 kn nego bi se mogla prepoloviti

kodi, 06.05.2021. u 14:26

 





Andromeda, 06.05.2021. u 13:59



 

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

 



 

a što novi natječaj mijenja?već je jedan bio i neslavno propao, sad će biti još jedan i lako moguće opet propasti..samo što cijena dionice onda više neće biti na 6 kn nego bi se mogla prepoloviti

Kakav novi natječaj? To niti piše negdje niti se spominje kao mogućnost.Nakon toga datuma Ht će biti razvlašćen vođenja Optimom pa Zaba može što želi.Upravljati sama Optimom ili prodati po cijeni po kojoj želi npr. Koliko vidim zadnja dva tjedna 2 u top 10 su pojačali svoje pozicije unutra.A to su no.9 i no.8. Već to puno govori o očekivanju.

 

Andromeda, 06.05.2021. u 15:21

 







Kakav novi natječaj? To niti piše negdje niti se spominje kao mogućnost.Nakon toga datuma Ht će biti razvlašćen vođenja Optimom pa Zaba može što želi.Upravljati sama Optimom ili prodati po cijeni po kojoj želi npr.



ako je tako, to je onda još gore jer javni natječaj garantira transparentnost i višu cijenu, a ako oni mogu prodati kome žele, onda mogu prodati i za 1 kn po dionici nekom svom klijentu!

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mislim da nakon dvije godine čekanja Godota možemo proglasiti kapitulaciju ovdje.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

ne bih htio coprati, ali ovo bi na kraju mogao ispasti epski pušing za male ulagače…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Andromeda, 06.05.2021. u 15:21

 





kodi, 06.05.2021. u 14:26



 

 





Andromeda, 06.05.2021. u 13:59



 

 

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

 

 



 

a što novi natječaj mijenja?već je jedan bio i neslavno propao, sad će biti još jedan i lako moguće opet propasti..samo što cijena dionice onda više neće biti na 6 kn nego bi se mogla prepoloviti

 



 

Kakav novi natječaj? To niti piše negdje niti se spominje kao mogućnost.Nakon toga datuma Ht će biti razvlašćen vođenja Optimom pa Zaba može što želi.Upravljati sama Optimom ili prodati po cijeni po kojoj želi npr. Koliko vidim zadnja dva tjedna 2 u top 10 su pojačali svoje pozicije unutra.A to su no.9 i no.8. Već to puno govori o očekivanju.

 

Pa to je jako lose.Mogu prodati za “sitnu lovu”,zar ne?

Hehe nije to baš tako.Ako se Ht-u ne prodaje po cijeni koja je realna a realna bi bila ona po kojoj se i inače vrše akvizicije u tom sektoru a to naravno zbog konkurencije to ne znači da bi Zaba kojoj se itekako prodaje(nije joj core bussines) dala to za kikiriki. Sigurno neće gledati sa strane kako Ht odbija sve ponude jer traži previše. Ipak je ona većinski vlasnik.Ako i dođe do toga da Ht ne želi prodati prodati će ona samostalno ali po fer cijeni i po kojoj ne sumnjam da ima interesa. Zaba je ovo dobila po 10 kn, nakon toga kod pripajanja H1 procjenjena je vrijednost na 7.3 kn. Sada može vrijedit jedino više od toga. Tako da nema straha.Bez obzira na blagi gubitak korisnika oni su još uvijek tu a to je itekako bitno i to se prodaje -kupuje. Da ne ponavljamo sad sve napisano unazad par mjeseci koliko treba vremena da se oni privuku i ostalo .

Po meni je ovo logičan slijed događanja .Ht odugovlači koliko može, tj.do krajnjeg roka i prije isteka vremena,će prodaja biti realizirana. Jedan dan doći će obavijest i game over.Samo da podsjetim koliko često se ovakva prilika ukazuje kupcima da na pladnju imaju nešto jer prodavača zakon i rokovi obvezuju na to. To istodobno znači da mogu probati sa malom ponudom na početku a kako se bližimo 10.7. priliku neće propustiti.Slično kao i na burzi , proba se sa bidom na kraju se lupa po asku.

Ne računajući blagdane preostalo je još 45 radnih dana .

bisakovi, 07.05.2021. u 10:43

 



 

 



 

 

 





Andromeda, 06.05.2021. u 13:59



 

 

 

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

 

 

 



 

a što novi natječaj mijenja?već je jedan bio i neslavno propao, sad će biti još jedan i lako moguće opet propasti..samo što cijena dionice onda više neće biti na 6 kn nego bi se mogla prepoloviti

 

 



 

Kakav novi natječaj? To niti piše negdje niti se spominje kao mogućnost.Nakon toga datuma Ht će biti razvlašćen vođenja Optimom pa Zaba može što želi.Upravljati sama Optimom ili prodati po cijeni po kojoj želi npr. Koliko vidim zadnja dva tjedna 2 u top 10 su pojačali svoje pozicije unutra.A to su no.9 i no.8. Već to puno govori o očekivanju.

 

 



 

Pa to je jako lose.Mogu prodati za “sitnu lovu”,zar ne?

Ne mogu jer da li biste Vi prodali nešto što ste nabavili po 10 kn za par kuna? U najgorem slučaju mali popust i to je to.Mi ne govorimo o novom autu pa nakon 15 godina koliko vrijedi.Tu se je ulagalo, moderniziralo i tu ne pada cijena samo tako.

Andromeda, 07.05.2021. u 13:43

 





bisakovi, 07.05.2021. u 10:43



 

 



 

 

 



 

 

 

 





Andromeda, 06.05.2021. u 13:59



 

 

 

 

Je ,zatišje dok se ne skuži da je nakon godinu i pol nakon objavljivanja natječaja finale pred vratima.

 

 

 

 



 

a što novi natječaj mijenja?već je jedan bio i neslavno propao, sad će biti još jedan i lako moguće opet propasti..samo što cijena dionice onda više neće biti na 6 kn nego bi se mogla prepoloviti

 

 

 



 

Kakav novi natječaj? To niti piše negdje niti se spominje kao mogućnost.Nakon toga datuma Ht će biti razvlašćen vođenja Optimom pa Zaba može što želi.Upravljati sama Optimom ili prodati po cijeni po kojoj želi npr. Koliko vidim zadnja dva tjedna 2 u top 10 su pojačali svoje pozicije unutra.A to su no.9 i no.8. Već to puno govori o očekivanju.

 

 

 



 

Pa to je jako lose.Mogu prodati za “sitnu lovu”,zar ne?

 



 

Ne mogu jer da li biste Vi prodali nešto što ste nabavili po 10 kn za par kuna? U najgorem slučaju mali popust i to je to.Mi ne govorimo o novom autu pa nakon 15 godina koliko vrijedi.Tu se je ulagalo, moderniziralo i tu ne pada cijena samo tako.

Naravno da bi prodao nesto za “par kuna”,bez obzira po koliko sam “kupio” ako to “nesto nitko nece po vise” jer vjerovatno niti ne vrijedi vise.Ista pitanja su postavljali i dionicari LEDA,Jamnice i sl. kada je postalo jasno da su tvrtke prezaduzene.Realnost ,a ne snovi i nadanja su bitni ovdje.

New Report

Close