OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se dešava!!!!!!!

dan je pametniji od noći!

Što se događa na OPTE? Ponuda?

Pa ne kupuje se valjda zato što je UG dala donaciju?

-opte

Prenaglo je poraslo 30% a da ne iskoristim to.

Ignore: KressoM, delux

Moguce da se netko pojavio u Optimi da proceslja knjige pa procurila vijest ali Ispuhat ce se sad to bez konkretnih info..

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kakva je ovo bila navlakuša i pretakanje iz šupljeg u prazno

Istina je uvijek u sredini, nije ni tržište uvijek 100% u pravu, iako ovo danas nalaze da bi malo po malo stvari počele curiti ili izlaziti na površinu. Kao Korona, što je više ljudi “zaraženo” informacijom to će prenijeti na puno drugih. Normalno je da će sve više informacija izlaziti, sada je već moment da i middle management dopre do ovih vitalnih informacija, ipak je prošlo već dva tjedna. Ako je burzovna cijena najbolji vrednovatelj dionica, onda nam ne gine up up narednih tjedana. Mislim da će  se ljudi malo pomalo priviknuti i na Korona situaciju.

avax10, 01.04.2020. u 10:29

-opte

Prenaglo je poraslo 30% a da ne iskoristim to.

Iskoristiš kako?

avax10, 01.04.2020. u 10:29

-opte

Prenaglo je poraslo 30% a da ne iskoristim to.

Podijelite malo i sa nama kako ćete iskoristiti, kratiti?

Sve mi se čini da me PBZ broker gledalica zeza, i da će svako malo iskočiti veliki window sa….. Aprilililili…. 1. April😁

avax10, 01.04.2020. u 10:29

-opte

Prenaglo je poraslo 30% a da ne iskoristim to.

pametno,ja sam takodjer iskoristio rast i prodao danas

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

bisakovi, 27.03.2020. u 12:29

 





starigrac, 27.03.2020. u 09:14



 

 





bisakovi, 27.03.2020. u 07:10



 

 

@starigrac

Sute o ponudama ,po meni,zato sto ih nema ili su jako niske,puno ispod trzisne cijene.

Ako to objave,cijena dionice ce dodatno jako pasti,a to nikako nije dobro za buduce javne ponude.

Tko ce nuditi “pristojnu cijenu” ako je trzisna bagatelna.

Pokusavaju “kupiti vrijeme i ne siriti paniku”,nista vise ,po meni.

No svatko ima pravo,dakako, zakljucivati sto zeli.

 

 



 

Dakle, na natječaju nije stigla niti jedna ponuda, pa sad HT šuti kako bi zaštititio cijenu Optime na burzi, jer je to bitno u daljnjem postupku prodaje kada investicijska banka preuzme prodaju.

Neću komentirati.

 



 

Ne morate komentirati.Meni je burzovna cijena “najbolji komentar”!Trziste je najbolji “sudac”!

Zar mislite da bi cijena na burzi bila ovakva da postoje kvalitetne ponude iznad burzovne cijene?

Ja mislim da ne,ali tko zna,teoretski je sve moguce,ali po meni ,jako malo vjerovatno!

 

i kažete da je tržište najbolji “sudac”.

Što vam kaže “sudac” danas ?

 

molio bih kolegu investimira da nam objasni da je to samo prvi april

I jučer se prijepodne bila naglo zaletila, pa popodne ohladila. Moguće i danas bude tako.

nema nikakvih novih vijesti…ovaj rast danas je zbog toga što su zbog promjene kategorija likvidnosti maknuti svi nalozi na 6 dionica na ZSE, a između njih na OPTE…a onda je ekipa to protumačila da su nalozi kod OPTE maknuti jer je došla neka vijest o prodaji pa su navalili kupovati s aska…zato bi kroz koji dan cijena lako mogla nazad na 5 kn ili niže…

U nastavku se nalazi popis dionica kojima će se promijeniti kategorija likvidnosti  te će se nakon  završetka trgovine dana 31. ožujka 2020. godine iz XETRA trgovinskog sustava povući svi otvoreni nalozi:






















































ISINSimbolIzdavateljKategorija likvidnosti
HRERNTRA0000ERNTERICSSON NIKOLA TESLA d.d.1
HRJDRNRB0002JDRNJADRAN d.d.1
HRKRASRA0008KRASKRAS d.d.2
HROPTERA0001OPTEOT-OPTIMA TELEKOM d.d.2
HRPTKMRA0005PTKMPETROKEMIJA, d.d.2
HRTHNKRA0004THNKTEHNIKA d.d.1
HRZABARA0009ZABAZagrebacka banka d.d.2

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close