OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rajf je možda jučer i prekjučer riješio barem 300 000 komada.. dakle imaju još oko 700 000 komada još… kako perfidno to rade, sad pred natječaj idu van tako da posumnjamo kako možda imaju kakav info a zaboravljamo kako nemaju oni ništa jer ovako prodaju još od kune i pol.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ne samo neka trpaju

nema šanse da je Raiff riješio toliko puno, vidimo da rješavaju par desetaka tisuća komada.. vidit ćemo kad vidimo promjene u top 10.. meni jedino nije jasno zakaj je nekom jeftino bilo na 8,6 a skupo je sad iznad 8

mora se malo ohladit cijena.. imamo higher high, pa da vidimo jel ovo higher low i kako će trading ići dalje.. no jedno je jasno rokovi za objavu natječaja i prodaju se približavaju i to je najbitnije

očito je da mnogi “veliki” ulagači u Opte ne razlikuju količinu od nekoliko desetaka tisuća komada, pa do milijunskih komada, a neki toga imaju, samo je pitanje na kojoj cijeni će se odlučiti izići ili čekati novu neizvjesnost, očito ima i onih što bolje vole vrapce od golubova

@kivi

a možda i nisu da, ki će ga znat. Bumo vidili sutra, preksutra.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Zatvorili smo gap na cc.7.90 i sada mozemo navise.

Ja ne znam da li ste vi mutavi, ili vam nije jasno da nije isto posjedovati milijun ili tisuću dionica, ali ako upratite kretanje cijene i broja raiff dionica, oni uvijek imaju 8 m kn u OPTEu (bar u zadnjih mjesec dana koliko mogu vidjeti na mojedionice). Kada cijena poraste, oni se skrate da i dalje imaju 8. Toliko je očito gazda postavio limit da njihovih ulaganja može biti u toj dionici i tako će nastaviti kratiti – dakle moje pare su da su skratili još 50 000.

Ima nešto u tome. Dobro si to uočio. Osim ako nema. Vrijeme će pokazati.

Jako dobro zapažanje mirkosl. Vjerujem da Raiff koristi algoritam koji si opisao za prodaju dionica.

Iz top 10 prodaje reiff..i to zato jer imaju određene margine….oni koji su duže ovdje sjetit će se kako je to izgledalo na ARNT..kad je krenuo rast od 140 kn do 360 kn….u svakom slučaju strpljivo…u ovom mjesecu imamo objavu natječaja i nadam se pozitivno mišljenje AZTN u slučaju Tele 2…

Ak je to točno, može se odredit cijena dionice koju će Raif održavati.

Ako Raiff ima algoritam kojim drži maksimalnu novčanu vrijednost izloženosti dionici OPTE, ne može se iz tog algoritma odrediti cijena dionice koju Raiff održava.

Ne skroz, jer je pomak tri dana dok to i drugi vide, a i drugi učesnici utječu na cijenu. Ali ako žele stalno imati 8 milijuna kuna unutra, otprilike se može vidjeti da li će kupovati ili prodavati. Barem ugrubo. Naravno, AKO ???

…moja je procijena da će se Reiff do objave ponuđene cijene spustiti na nekih 500 do 600 000 komada

Raiffeisen prodaje kad prijeđe 8 m. Ne kupuje više koliko ja vidim.

New Report

Close