OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svugdje je to tako. Logično je da A1 napada jer prodajom Tele2 UG, kao i Optime, njegova je trenutna pozicija najugroženija. A k tome, tko se ne bi zelio dočepati korisnika jedinog preostalog značajnog fiksnog odnosno internet i IPTV operatera u Hrvatskoj. Nakon prodaje Optime, tržišna slika će se značajno izmijeniti i tada defacto vise neće biti dosadasnjeg duopola, a niti defacto mogućnosti za bilo kakvu novu operaciju na području RH.

Hrvatska investitorsku hub. Zemlja provedbe zakona. Pogledajte samo nepotrebne dokape u krasu kojim su izigrani zakoni o preuzimanju trgovackih drustava. A AGencija za zatitu trzisnog natjecanja daje 80 % trzista na ” čuvanje ” HT i tako 7 godina. A sada AZTN čuva duopol od trzisnog natjecanja.
To se ne moze nikome niti objasniti.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Apsurdno i abnormalno :, stitis ttrste od konkurencije boljih. Boze sacuvaj da bi u Hrv usli kakvi novci izvana. Ili da bi pojeftinila usluga ili postala bolja.

Status Quo: Roll Over Lay Down

I to se zali A1 koji samo formalno nema firmu za produkciju TV programa Abnormalno.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Samo još jedna informacija….upravo taj A1 naziva korisnike i nagovara ih da napuste druge operatere i govori mi …zašto ste kod njih…, oni su vam skuplji…, nakon ugovorne obaveze ce vam poskupiti…,mi vam nudimo poklon samo nam se vratite…
Uglavnom već su dobili opomenu i kazne 1 mil kn…i opet rade protu zakonito.
I to je A1. I oni se žale…normalno kad rade protiv zakona i svega.
I sad kad dođe bolji operator naravno da im smeta…Mexicanci.
Mi smo na svu srecu EU i tu će oni odlučivati.
Optima je pre dobra firma za sve njih i svi je žele.

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/635507/united-media-oglasila-se-u-vezi-prodaje-prava-na-prijenos-europskog-prvenstva-hrt-unbsp39ovim-potezom-potvrena-je-dobra-suradnja-koju-kompanije-vec-imaju39

Jako bitno da se naglašava dobra suradnja Uniteda i HRTa, lobiranje je već počelo na jako pametan način.
Ovo je toliko veliki presedan kao da HT proda prava HNL-a HRTu..

Sve su to dobre vijesti jer pokazuju koliko interesa za Optimu ima a samim tim se sve gleda pod povećalom kako kod nas tako i van granica. Prava borba tek počinje a moglo bi bit vatreno.

Ovih dana relativno veliki nalozi prolaze…nije bas da se trguje samo sa par tisuca..

Jedno je sigurno 100%. Od danas imaju jednog korisnika više. Garantiram glavom i bradom. Jer sam ja taj korisnik. Sve ostalo je za mene neprovjereno.


Jedno je sigurno 100%. Od danas imaju jednog korisnika više. Garantiram glavom i bradom. Jer sam ja taj korisnik. Sve ostalo je za mene neprovjereno.

Jesi siguran da danas nitko nije otišao? Provjeri 🙂

Optimin sam korisnik kontinuirano od 2006 godine:)….valjda sam zaslužio da makar dogura do 8.10kn:) s tim da sam početkom ove godine bio u minusu

bome evo je na 7 kn. Ajmo vidjeti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pa rekao sam da su dosta veliki nalozi na uzlaznoj putanji ovih dana prolazili…nije velika kolicina al 100k, 50 k bas i nije sica…netko kupuje

izgleda ipak ćorak. 7,20-7,30 je jako teško probiti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku,
prije par mjeseci i sam sam se u ovakvom vlakicu povezao na 7kn, srecom ne sa puno love!

New Report

Close