OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dovoljno je vidjeti kretanje optiminih obveznica u zadnju godinu.

3OPTE rast sa 86 na 100 kuna u 2019 toj => 16%
zadnja transakcija 30.10. -> 25 milijuna kuna (cijena 100kn)
najveći volumen je bio 126 milijuna 14.06 po cijeni 94kn

što bi to još značilo osim da je poslovanje postalo stabilno i donosi dobit, te nema na vidiku šanse za stečaj?
Cijena dionice je isto odradila značajan rast od preko 300% sa 1,6kn

Drago mi je vidjeti g. Verdi da niste prodali svoje dionice
[/quote]
ja svoje prodajem tek u sudačkoj nadoknadi. tu bi cijena trebala biti najveća. veliki je problem šta poslije kupiti. poslije opasnosti od lavine stečajeva koju smo preživjeli sad prijeti delistiranje na raznim dionicama koje su povoljne za kupnju ali su vlasnici krajnji hoštapleri. atln, pa badel, a još jedni imam i sumnjiva mi. gdje god je većinski blizu 80% vlasništva treba biti oprezan. umjesto da te zadnje dionice budu najskuplje izvaraju te. posljednja stvar u životu mi je hodanje po nekavim skupštinama i sudovima.

who dares, wins




dovoljno je vidjeti kretanje optiminih obveznica u zadnju godinu.

3OPTE rast sa 86 na 100 kuna u 2019 toj => 16%
zadnja transakcija 30.10. -> 25 milijuna kuna (cijena 100kn)
najveći volumen je bio 126 milijuna 14.06 po cijeni 94kn

što bi to još značilo osim da je poslovanje postalo stabilno i donosi dobit, te nema na vidiku šanse za stečaj?
Cijena dionice je isto odradila značajan rast od preko 300% sa 1,6kn

Drago mi je vidjeti g. Verdi da niste prodali svoje dionice
[/quote]
ja svoje prodajem tek u sudačkoj nadoknadi. tu bi cijena trebala biti najveća. veliki je problem šta poslije kupiti. poslije opasnosti od lavine stečajeva koju smo preživjeli sad prijeti delistiranje na raznim dionicama koje su povoljne za kupnju ali su vlasnici krajnji hoštapleri. atln, pa badel, a još jedni imam i sumnjiva mi. gdje god je većinski blizu 80% vlasništva treba biti oprezan. umjesto da te zadnje dionice budu najskuplje izvaraju te. posljednja stvar u životu mi je hodanje po nekavim skupštinama i sudovima.
[/quote]

Ako svjetska kriza još malo pričeka, a ovi “mali ” požari širom svijeta govore da neće još dugo čekat ja ću nakon Optime kupit zlato, ako me pričeka do 1500 $ za uncu. I u miru čekat krizu :).

Količina dionica na Ask-u nam govori da neće AZTN-ova odluka ići u korist malih doničara 🙁

Kada su uhljebi išli na ruku tržištu kapitala? Nikad!!! Očito bag.i anarhija iz južne Amerike nije dovoljna opomena.



Konkurencija se sigurno priprema za mogućnost dolaska trećeg igrača, ali isto tako sigurno i radi sve može da treći igrač ne dođe.

ovo zadnje mene poprilično brine jer da je to neka naša firma nju bi vlada lako stisnula,ali ovdje lako može doći do suprotnog tj. da švabe stisnu vladu preko mutti merkel i da ostane status quo iz tko zna kojeg proceduralnog razloga kojeg se smisliti..ono kao fol sve se radi da ide natječaj i da sve bude OK, ali "neočekivano" nađu neku prepreku koja sve stopira za godinu dana ili više.
u našoj banana državi ništa me ne bi čudilo nakon što su već opelješili dioničare belja, leda, zvijezde i brojnih drugih
[/quote]

nažalost da, taj faktor “hrvatistan” visi nam nad glavom i zato se nitko ne usudi potegnut prema gore i počistiti do 7 kn jer ako se dogodi ovo o čemu pišeš,dionica će istom brzinom šibati dolje kao što je ranije raslo gore od 1,6 do 6,6 kn,,a onda će u trenu virtualni dobitci postati stvarni gubitci

kupnja kao da polako gubi dah…prodaja baš i ne, tako da bi cijena mogla prema dolje….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

a ako cijene ode prema dolje vrijeme je za dokup..

netko je spominjao 5,50 kn u smislu TA?

PS – je li bilo promjena u top10 u petak navečer?

Zabunio si se. Nije nitko spominjao, spominjao se proboj 7,30-7,50 zone.

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/aztn-prikuplja-dokumentaciju-hakom-ne-vidi-razloga-da-se-transakcija-ne-okonca
A sada nastupa RH. 😂

Status Quo: Roll Over Lay Down

https://www.ictbusiness.info/kolumne/komentar-hoce-li-politika-odlucivati-o-prodaji-tele2-hrvatska-ili-ce-presuditi-poslovni-razlozi
RH tj AZTN do kada treba odgovoriti ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

A sro cemo s ovim s obzirom da HT uoravlja Optimom vec duze od 6 godina i na taj nacin ” uvjetno ” monopolizira trziste Hrvatske ? Kakav je ovo ” uvjetni ” monopol u reziji AZTN i RH i HT ?
https://m.vecernji.hr/biznis/aztn-udio-ht-a-na-nekim-trzistima-mogao-bi-prijeci-80-posto-579196

Status Quo: Roll Over Lay Down

Lik piše o onome sto je svima već dugo poznato. Treba dopustiti dolazak novog igrača i čiča miča gotova priča. Za sve bi to bilo win-win osim za HT i A1

od 6,45-6,60 kn naslagalo se preko 100.000 dionica na prodaji, pa su ih makli
plašenje ili naznaka što slijedi?

ljudi tih 100 000 dionica nije ni 100 000 EUR.. kaj je nekom fondu stavit to na prodaju koji je mozda gladan još koji zna što slijedi da mu netko i čvakne 50 000 a oni možda već i 3.5x u dobiti..

New Report

Close