Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

14.03.2008 Alen Legović

Barroso obećao da Hrvatska može postati članica EU-a već 2009.
Vrlo sam sretan zbog jamstava koja mi je dao premijer Sanader u vezi s reformama, rekao je predsjednik Komisije
Hrvatska bi krajem 2009. godine trebala postati članica Europske unije….[thumbsup]

Bojim se danas Margin call-ova ,ali mislim da još par dana i kriza na crobexu je gotova[thumbsup]


Bojim se danas Margin call-ova ,ali mislim da još par dana i kriza na crobexu je gotova[thumbsup]

Ja se nadam. Makar, slično smo se nadali i prije 2 mjeseca

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dax i FTSE 100 u blagom plusu, ostali nerješeno.


Bojim se danas Margin call-ova ,ali mislim da još par dana i kriza na crobexu je gotova[thumbsup]

Dijelim vaše mišljenje, kolega. [proud]

ANRICOM:

Bojim se danas Margin call-ova ,ali mislim da još par dana i kriza na crobexu je gotova[thumbsup]

Dijelim vaše mišljenje, kolega. [proud]

Ja se bojim da kriza ne potraje do ljeta, obizorm da
1.) 12.4 će branitelji sigurno rasprodavat udjele iz ZIF-a, kad vide kakva je situacija, bit će daj štp daš, ionako je džabe.
2.) kriza na ostalim burzama će trajat do izbora u srbiji, svi se nadamo da će dobit tadić, ali ko zna…[bye]

Evropa već skoro cijela u plusu. Ajmo malo pojačati naloge na kupnji![thumbsup]


Ja se bojim da kriza ne potraje do ljeta..

Da si čitao tajnu drugačije bi razmišljao. Vidi se da nikad nećeš biti kao Tesla.[proud]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vjerojatno ima margina koji su ujutro odmah stavljeni na prodaju, jeftino, a kad se to sredi moglo bi gore, Tako nekako sve izgleda.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Evropa već skoro cijela u plusu. Ajmo malo pojačati naloge na kupnji![thumbsup]

Više nije skoro, sad je cijela u plusu. Amerika jučer završila u plusu. Eu, Nato, Bush….što se čeka?
Ja odmah lupam po asku ak će mi broker biti brz.[thumbsup]

Sa ulaskom u Nato zaboravi Srbsku burzu i regiju


Dax i FTSE 100 u blagom plusu, ostali nerješeno.

Ma evo, okrenuli i ostali u zeleno, samo pitanje je kako će to na nas djelovati. Mirovinci sjede na lovi i gledaju kako tržište tone, a portfelji im crveni kao cikla. Kad su pred 3 mjeseca sve kupovali 50% skuplje nego sada, onda su im bile odlične cijene, a sad kad se cijena prepolovila, sad im je valjda skupo, na čelu s onim biserom iz AZ fonda?? E, tko će nama kao mirovine osigurati. S ovima ćemo ostati i bez gaća [rolleyes]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close