Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


octopus: ” mateja: ” drchip: ” Mateja daj dođi u Zadar …. Zeko mi prijeti ….. moraš me spašavati ….[cry][cry][cry] ” Ja bi došla ali ne znam kako se uvaliti Octopusu da ne bi smetala previše[undecid] ” ja ču znat sutra popodne pa… ” ne sumnjam da će octopus uložit trud da organizira dolazak………

Mateja ako ti dođes u Zadar ja ću 2 x ići u Zadar … i u nedelju ako triba …[proud][proud][proud]

eto mateja doktor je začinija večer………


mark1: ” octopus: ” mateja: ” drchip: ” Mateja daj dođi u Zadar …. Zeko mi prijeti ….. moraš me spašavati ….[cry][cry][cry] ” Ja bi došla ali ne znam kako se uvaliti Octopusu da ne bi smetala previše[undecid] ” ja ču znat sutra popodne pa… ” ne sumnjam da će octopus uložit trud da organizira dolazak……… ” Mateja ako ti dođes u Zadar ja ću 2 x ići u Zadar … i u nedelju ako triba …[proud][proud][proud]

Pa drchip bolje bi ti bilo da ako me slučajno Octopus doveze[rolleyes] da mu platiš večeru[lol] znaš zbog Sa..

[emo_cool]


drchip: ” mark1: ” octopus: ” mateja: ” drchip: ” Mateja daj dođi u Zadar …. Zeko mi prijeti ….. moraš me spašavati ….[cry][cry][cry] ” Ja bi došla ali ne znam kako se uvaliti Octopusu da ne bi smetala previše[undecid] ” ja ču znat sutra popodne pa… ” ne sumnjam da će octopus uložit trud da organizira dolazak……… ” Mateja ako ti dođes u Zadar ja ću 2 x ići u Zadar … i u nedelju ako triba …[proud][proud][proud] ” Pa drchip bolje bi ti bilo da ako me slučajno Octopus doveze[rolleyes] da mu platiš večeru[lol] znaš zbog Sa..

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

vecera nije problem …. piče neću …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


vecera nije problem …. piče neću …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

oko stignem – nema pića

Ako budete dolazili najbolje da dođu i Saša i Katja ….oktopus neće valjda imati ništa protiv punog auta zgodnih žena…

a uveselili bo doktora i zeku….[smiley]


drchip: ” vecera nije problem …. piče neću …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” oko stignem – nema pića

Ma sve ok Octopuse ….. samo ti nama dođi …… ako nemože drugačije neka Mateja dođe , a ti ostani ….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


octopus: ” drchip: ” vecera nije problem …. piče neću …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” oko stignem – nema pića ” Ma sve ok Octopuse ….. samo ti nama dođi …… ako nemože drugačije neka Mateja dođe , a ti ostani ….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ma zafrkavam se dragi prijatelji samo Vi nama dođite ….. a, za ostalo je lako …[proud]


octopus: ” drchip: ” vecera nije problem …. piče neću …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” oko stignem – nema pića ” Ma sve ok Octopuse ….. samo ti nama dođi …… ako nemože drugačije neka Mateja dođe , a ti ostani ….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

eee , znao sam !! o.k. dolazim drugi put


Ako budete dolazili najbolje da dođu i Saša i Katja ….oktopus neće valjda imati ništa protiv punog auta zgodnih žena…

Onda bi on bio blaženi medju ženama,zavidim mu[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close