Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Neznam jeli to samo meni ali pola tvoje poruke mi prođe u hijeroglifima ali i ovaj mali dio je sasvim dovoljan da vidimo iz kojeg kalibra pucaš,Moraš jednom doći i osjetiti direkt miris mediterana…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Neznam jeli to samo meni ali pola tvoje poruke mi prođe u hijeroglifima ali i ovaj mali dio je sasvim dovoljan da vidimo iz kojeg kalibra pucaš,Moraš jednom doći i osjetiti direkt miris mediterana…

HA HA HA



Hahaha daj budi gospodin pa da neko drugi to izvrši……,bar zbog raja ako ništa…… [cry]

GLEDAJTE SVE STO SAM U ZIVOTU POKUSO SAM IZVRSIT SAM ZAKAKAO TAKO DA SE BAREM POKUSAM NA OVOME IZVUCI ALI DOBAR STE MI SAVJET DALI JER BI I TU MOGO ZASRAT PA CU IPAK ZAMOLITI NEKOG BLISKOG DA POVUCE OKIDAC
POFUK
[/quote]
Nebih volio da ste se našli u ovom mom potpisu ali ako jeste znajte da niste sami u istom sranju(da prostiš)….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



Neznam jeli to samo meni ali pola tvoje poruke mi prođe u hijeroglifima ali i ovaj mali dio je sasvim dovoljan da vidimo iz kojeg kalibra pucaš,Moraš jednom doći i osjetiti direkt miris mediterana…

HA HA HA
[/quote]
Sokole moraš doći i naš si,viruj mi… [thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...




Neznam jeli to samo meni ali pola tvoje poruke mi prođe u hijeroglifima ali i ovaj mali dio je sasvim dovoljan da vidimo iz kojeg kalibra pucaš,Moraš jednom doći i osjetiti direkt miris mediterana…

HA HA HA
[/quote]
Sokole moraš doći i naš si,viruj mi… [thumbsup]
[/quote]
PA KAKO JE KRENULO NA OVOM POLOVNOM FORUMU SA POSVAJANJIMA POFUKA TJ.MENE NA KRAJU CU JA POSLIJE BANAKA ,TKOMAI SAD INE OSTATI JEDINO NACIONALNO BLAGO U HRVATA
POFUK

sada stvarno moram ici pajkiti jer ak se u sljedecih mesec dana ne skoncetriram necu imati ni za tramvaj kartu a kamoli da dojdem do prekrasne i jedine Dalmacije
pofuk
laka noc svima

Hebiga poslije okupljanja kojeg smo imali nisam baš u sposobnosti dešifrirati ovu (da sad kažem) tvoju poruku ali mislim da bih trebao da navratiš do Dalmacije jer je ona ipak nekakva koljevka u…..ovo je preteško izreć bem ti miša…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


sada stvarno moram ici pajkiti jer ak se u sljedecih mesec dana ne skoncetriram necu imati ni za tramvaj kartu a kamoli da dojdem do prekrasne i jedine Dalmacije
pofuk
laka noc svima

Stari moraš doć a za kartu,piće i spavanje će se uvjek naći ….jer nas ima hvala bogu….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



sada stvarno moram ici pajkiti jer ak se u sljedecih mesec dana ne skoncetriram necu imati ni za tramvaj kartu a kamoli da dojdem do prekrasne i jedine Dalmacije
pofuk
laka noc svima

Stari moraš doć a za kartu,piće i spavanje će se uvjek naći ….jer nas ima hvala bogu….
[/quote]
hvala Vam na pozivu ,neznam stvarno sta da kazem osim toga jer sta me stvarno u srce dirnuli i…..da neznam sta da kazem…………..
stvarno neznam ,osto sam bez teksta,boli me grlo,izgleda da cu virozu ili gripu dobit
nis idem na drugu stranicu da Vas jos tu i ne zarazim sa bacilima …..
drz te se i uspjesan dan
pofuk

Pozdrav svima dobronamjernim forumašima!
Svojnove,guštan te čitati.Pozdrav!

pozdrav svima !!!
šta to bilo neko okupljanje ili šta…? ko je to organizira da ništa neznam??!! da nije Njetto??! [smiley]


pozdrav svima !!!
šta to bilo neko okupljanje ili šta…? ko je to organizira da ništa neznam??!! da nije Njetto??! [smiley]

Ajde neka si i ti uskrsa [lol]
Koliko sam upoznat i tebe se zvalo ali nisi bio dostupan
Ipak sada dolazi zimski period bit će toga češće…duge su noći [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close