Odvjetnici nisu frizeri (objavljeno 31.03.2008.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Odvjetnici nisu frizeri (objavljeno 31.03.2008.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tragedija od čovjeka!
Samo me zanima kako i koliko brzo riješavaju PRIJAVE protivodvjetnika koji su radili na štetu stranaka? NEKA SE O TOME OČITUJE!
Kako su završile prijave protiv odvjetnika Janjanina i da li su pročešljali sve njegove PREDMETE koje je vodio strankama?[bye]

Odvjetnici nisu frizeri-odvjetnici su Lešinari!!
Tarifa i odvjetnička komora jesu ATAK PROTIV :GRAĐANA,PRAVA NA PRAVDU I DRŽAVE kao zajednice građana.Nevjerojatno je da odvjetnici pripadnici vlastitog naroda tako lešinarski pljačkaju taj isti narod, tjeraju vodu na svoj mlin,odugovlače,dogovaraju sa suprotnom stranom,ne djeluju u smislu pozitivnog i brzog ishoda parnice i u interesu klijenta.Kodeks koji su donijeli nema veze sa praksom jer ga se ne pridržavaju, a sankcije su samo teoretske.USLUGE KOJE NUDE NEKA IDU NA TRŽIŠTE KAO I SVE OSTALO.I jedva čekam da uđemo u EU kako bi ovi naši odvjetnički lešinari koji tako malo nude klijentu (čast izuzecima) mogli biti zamijenjeni odvjetnicima iz EU zemalja.Osobno sam radio u Njemačkoj i imam posve drugačije iskustvo kako tamo odvjetnik radi:čisto,profesionalno,u interesu stranke i jeftinije nego u Hrvatskoj gdje je pravda i pravičnost stotinama godina iza EU.

New Report

Close