Odvjetnica dužna 144.000 kn: Na listi bi trebali biti oni koji su kupovali vile

Naslovnica Forum Komentari članaka Odvjetnica dužna 144.000 kn: Na listi bi trebali biti oni koji su kupovali vile

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jesi duzna 144 tisuce kuna ili nisi? I to je NAS NOVAC, nas poreznih obveznika…Zao nam je sto nisi pazljivije birala klijente ali to ne mjenja cinjenicu da porez NISI PLATILA!!!

Ovchica se malo izgubila, i ne bi se zacudilo da jede tudje sjeno?

To ti je mentalni sklop svih parazita na državnoj sisi, oni misle da država postoji da bi oni mogli kupovati službena auta s grijanim kožnim sjedalima.

Zbog ovchice i sličnih možda bi bilo najbolje da bankrotiramo, pa rasčistimo sav taj talog.

…ja ne razumijem da jedna odvjetnica takvog renomea može biti dužna državi…koliko mi je poznato odvjetnici rade po principu kao obrtnici…znači da plaćaju pdv kad se naplate od svojih klijenata…

…u praksi to izgleda da od klijenata uzmu obavezan avans,koji ne prikažu u knjigama ( jer bi na njega morali odmah platiti državi )i ispišu fakturu tek kad im predmet završi.

…u međuvremenu koriste klijentov novac bez obaveznih davanja…ne moram reći da se klijentu ni u kom slučaju ne izdaje potvrda o primljenom avansu,još manje o računu…

…kad bi porezna uprava pročešljala malo spise na sudovima otkrila bi ogorman disbalans između predmeta koje odvjetnici vode i onoga što su fakturirali…

…za taj utajeni iznos,mogao bi se izgraditi još jedan Pelješki most,a drugi na pranju novca za koji su idealni odvjetnički uredi…

Meni nikako nije jasno kako dotični dužnici kad im se dug spomene se prave grbavi ili blesavi? Pa u normalnoj državi se za to ide u zatvor uz naravno prije toga vraćanje iznosa plus kamate. Kod nas neki 20 godina žive u privilegiji da obveze ne plaćaju. No objavljivanje liste neplatiša je lijep način da Vlast skine pozornost sa sebe. U Hrvata je lako baciti kost pa da se psi deru kako bi se skrenula pozornost u drugom smjeru.

like

sada bi se morali rasplakati nad sudbinom tih jadnih ljudi. Ako nisu sposobni raditi posao neka ga ne rade. Od prihoda treba prvo podmiriti obaveze prema društvu (ne državi nego društvu) pa koliko ostane ostane i to zato jer su te obaveze ukalkulirane u njihove cijene

Nino Pavic vise nema ni za placanje svoje odvjetnice? Koja mizerna vremena!

BigBoffin

New Report

Close