NOVO – Poslovna knjižara – shop.poslovni.hr – do 26.11 30% popusta

Naslovnica Forum Razno Obavijesti NOVO – Poslovna knjižara – shop.poslovni.hr – do 26.11 30% popusta

Pogledajte knjigu “Analiza financijskih izvještaja” od Katarine i Lajoša Žager.
http://www.poslovni.hr/20292.aspx

Radi se o izuzetnoj i jako praktičnoj knjizi

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Pogledajte knjigu “Analiza financijskih izvještaja” od Katarine i Lajoša Žager.
http://www.poslovni.hr/20292.aspx

Radi se o izuzetnoj i jako praktičnoj knjizi

Odlicna knjiga, procitao nekoliko puta. Definitivno dobra preporuka.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ne znam je li dobra,upravo sam ju dobio jučer…vidjet ćemo.
Imate li što od Orsaga u ponudi…osim fin. emisijom vrijednosnih papira i buđetiranje kapitala?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Iako se svakako ne radi o njegovoj knjizi, profesor Orsag je napisao dodatak i komentar svakom pojedinom poglavlju Inteligentnog investitora za hrvatsko izdanje čiji je također urednik. Uz to, urednik je nove knjige “Kako to radi Buffett?”, ali se ovdje ne pojavljuje u autorskoj ulozi.
U ovom trenutku osim navedenih naslova nemamo druge njegove knjige u ponudi, ali u narednom razdoblju možete očekivati ubrzani rast naslova drugih izdavača (osim Masmedije i Poslovnog dnevnika) u ponudi Poslovne knjižare.

Analiza financijskih izvještaja je knjiga koja po mom mišljenju na malom broju stranica, u kratko vrijeme, na jednostavan i razumljiv način uspijeva objasniti analizu financijskih izvještaja te korištenje i računanje financijskih pokazatelja. Autorima svakako treba čestitati što su to uspjeli postići u ovako maloj knjizi. Idealno za ljude koji nemaju puno vremena, ali i za sve druge koji su zainteresirani za ovu temu.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Pozvao bih sve da slobodno komentiraju proizvode na Poslovnoj knjižari i tako pomogno zainteresiranim korisnicima u njihovom izboru.

Hvala[smiley2]

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

New Report

Close