Nova luka u Vukovaru vrijedna 825 mil. dolara zaposlila bi 25.000 ljudi

Naslovnica Forum Komentari članaka Nova luka u Vukovaru vrijedna 825 mil. dolara zaposlila bi 25.000 ljudi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pih. Ne znam za Vas ali meni se cini da bi Vukovaru vise pomogla jedna lijevana bista Franje Tudjmana i sator s braniteljima. Vi koji bi ulagali u ekonomiju, vi ste jugonostalgicari. Treba gradit crkve i biste Tudjmanu. Ne kojekakve luke pa samo nam dali jos da nam Srbi Dunavom dostave traktorase.
Mislim da bi Hrvatskoj bolje koristila jedna epizoda od 4 godine psihijatrije koju su upravo zapoceli Karamarko & Co. Kakva luka molim vas lijepo……

23 veza i 25000 radnih mista. Ovo mi pari rentabilno za popizdit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koja nonsens studija….sto bi 25 000 ljudi radilo? Prekrcavalo rucno 0,5 mil tona tereta? Koja besmislica. A i za koga bi prekrcavali? Za BiH? Za RH? Papir podnosi svasta.

BigBoffin

25,000 radnih mjesta. u jednoj rijecnoj luki. kakve baljezgarije

Podsjeca na tunele prema otocima.

Status Quo: Roll Over Lay Down

joj, joj, joj, kakvo nepoznavanje političkih investicija, jasno je iz projekta da će u luci tegliti oko 1000-1500 radnika, ostala mjesta su predviđena za uhljebe, koji će parazitirati na luci, razasuti od belog Zagreb grada, do glavnog grada EU Bruxelessa, ali opet je malo praviše, da se nije nounar preračunao, jer toliko uhljeba do sada nismo imali nigdje, omjer nam je negdje oko 1.8, ali ovdje bi ispalo oko 1:17-25

Ma koga vi????? 2006 godine nas 85 zaposlenih zajedno sa upravom i administracijom pretovarili skoro milijun tona.

Taman kad ovo zaživi i Hrvtska počne s otplatom toga kredita koji će biti vjerojatno barem na stotinjak godina , Kinezi će imati tehnologiju teleportiranja kontenjera s kraja na kraj svijeta …

825 mil dolara? Znači luka vrijedi nekih 200mil ostalo će se oprati kroz građevince i završiti u đepovima korumpiranih, na teret poreznih oveznika!? Jesam dobro skužio ili? 🙂 Nije loš plan pošto se može prati novac vječno ako kojim slučajem luka bude negativno poslovala što hoće, jer će morati negativno poslovati pa će država fino subvencionirati milijarde kuna da 25000 ljudi ne ostane bez posla. Jer će neko unutar luke krasti novac.

Genijalan plan u biti!

A hoce li imati kockice na sebi?

New Report

Close