Nestašica 26 Plivinih lijekova do kraja 2007. (objavljeno 15.05.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Nestašica 26 Plivinih lijekova do kraja 2007. (objavljeno 15.05.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo kako ja razmišljam kao obični trgovac: ako moj dobavljač (lijekova) nije pouzdan i prisiljen sam “privremeno” sklopiti ugovor sa drugim dobavljačem, vrlo je vjerojatno da će to privremeno prerasti u stalno, jer kao ozbiljan trgovac ne mijenjam dobavljače kao čarape. Pliva nije od jučer i ona to sigurno zna, ali ne mari. Jednostavno je dovoljno velika i dovoljna sama sebi, prodala se kao seoska kurva najboljem ponuđaču i sada polako napušta tržište koje ju je stvorilo. Kako druge naše velike tvrtke i banke, tako i Pliva. Ništa nova…

Ne znam kako si samo dopuštaju takve gafove. I lani je nedostajalo mnogo njihovih lijekova. Problem je kada specijalist prepiše lijek, a pacijent ga ne može dobiti. Osim toga, jednom kada ti lijekovi “izađu iz pera” teško će se vratiti na tržišne pozicije.

Pa, eo pratim danas su objavili da neće biti tih 26 lijekova, cijena je u zadnja dva tjedna dionice plive narasla za 20 kuna sa 810 na 830 gdje se zadrzala vec tri dana, što će biti sutra sa cijenom, nesto me kopka, kako da danas vec nije bilo reakcije ulagača ……

pozdrav iz osijeka i novog studentskog doma

New Report

Close