‘Ne računajte na stečaj Croatia Airlinesa, restrukturiranje je krenulo 31. ožujka’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ne računajte na stečaj Croatia Airlinesa, restrukturiranje je krenulo 31. ožujka’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Moram priznat da mi nikako nije jasno ovo restrukturiranje ove kompanije.
Moraju zaradit novce a plan predviđa prizemljivanje zrakoplova i ukidanje linija.
Mislim da smo mi obični građani zaslužili da nam se konačno objasni čime se u stvari CA bavi.Zrakoplovstvo je očito neki honorarni posao jer se zrakoplovi prizemljuju,piloti i stujardese se otpuštaju,linije se ukidaju a more administracije ostaje.Nije u redu da Hrvati misle da imaju zrakoplovnu kompaniju a ono imaju, u stvari, turističku agenciju koja omogućava drugim kompanijama da lete.Valjda će nam vlada objasniti uskoro što imamo.


Moram priznat da mi nikako nije jasno ovo restrukturiranje ove kompanije.
Moraju zaradit novce a plan predviđa prizemljivanje zrakoplova i ukidanje linija.
Mislim da smo mi obični građani zaslužili da nam se konačno objasni čime se u stvari CA bavi.Zrakoplovstvo je očito neki honorarni posao jer se zrakoplovi prizemljuju,piloti i stujardese se otpuštaju,linije se ukidaju a more administracije ostaje.Nije u redu da Hrvati misle da imaju zrakoplovnu kompaniju a ono imaju, u stvari, turističku agenciju koja omogućava drugim kompanijama da lete.Valjda će nam vlada objasniti uskoro što imamo.

Stavka na godišnjem izvješću 2012 “ostali vanjski troškovi” iznosi 700 milijuna kuna.

Do dan danas, nitko mi nije objasnio tu stavku.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close