Naknada za flat-rate ADSL pala na 49 kuna (objavljeno 28.12.2006.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Naknada za flat-rate ADSL pala na 49 kuna (objavljeno 28.12.2006.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Cijena vm-a je 130 kn, jer naknada od 80 kn ide t-comu, a vm-u samo 50-kn za flat rate. dakle 80+50=130, a ne 201

hrvatski (fuj) poucak
cijene u Njem. = cijene u Hrv.
BDP u Njem. = 4 x BDP u Hrv.

slovenski poucak
cijena flat 10Mbps u SLO = cijena flat 1Mbps u Hrv


@abc
fali ti pretplata na t-com telefon. vm je reseller t-com telefona i adsla, tj. 80+50+t-com telefon=201

Jos uvijek postoji diskriminacija izmedju “gradskih” i “seoskih” sredina, a sto je vidljivo i iz dostupnosti usluga. Usluge su dostupne u vecim gradovima, dok u manjim sredinama cesto nije dostupan niti kvalitetan signal mobilnih operatera, a infrastruktura telekoma je zastarjela. Telekomunikacijske tvrtke su, izgleda, previdjele cinjenicu da je sve vise dobrostojecih ljudi koji bjeze iz prenapucenih gradova u manje, mirnije sredine. No, time placaju i cijenu nedostupnosti nekih javnih usluga. Stoga i telekomi sigurno gube dio zarade.

Ovo je odlična stvar, stvara se konkurencija u RH prvo u većim gradovima, kada se snize cijene i povećaju brzine svi će imati koristi. Znači prvo je negdje potrebno započeti spuštanje cijena i poboljšanje kvalitete i sve će doći na svoje mjesto. Pozdrav svima

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

@tzzy
Fali mi pretplata na telefon zato što sam uspoređivao cijene adsl-a, a ne dual-playa. Mislim da uspoređivanje amisovog dual-playa i vm-ovog nema previše smisla jer vm tu uslugu zapravo ne nudi, barem po onome što im stoji na web-stranicama. Cijena od 201 kune je dobivena pukim zbrajanjem adsl-a i tel pretplate..Pozdrav

abc, u cijene T-Coma, Optime i T-Iskona su uračunate i pretplate za telefon koji oni mogu ponudit na jednom računu, dok kod svih ostalih pretplata ostaje na računu od T-Coma, pa onda ispada da imaju najjeftiniji adsl

istina, zaboravila si Amis [smiley2]

T-Com, T-Iskon, Optima i Amis = 1 racun

Nakon manje od 10 dana počelo nezadovoljstvo korisnika vm-mreza super jeftinog ADSL od 49 kn. Na kraju ispalo da je i preskupo koliko vrijedi. Nije na odmet ponovit staru poslovicu: Kolko para, tolko muzike.

New Report

Close