Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

[lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovako je trenutna prognoza na KSST

[img]http://www.glassrbije.org/info/images/stories/2010feb/klizav%20kolovoz.jpg[/img]

Danas, prilikom posjete vrle nam premijerke kraljevini Danskoj, danska policija je regulirala promet i parkiranje uslijed protokolarnih razloga.

Parkirao se tako gdin. Jorgen ispred svoje zgrade u blizini Danskog parlamenta i prišao mu policajac upozorivši ga da ne može ostaviti auto na tome mijestu.

Začuđeni Jorgen, ne navikao na takvo postupanje, upita policajca zašto ne može, jer i inaće ostavlja auto na tome mijesti na što mu policajac obrazloži kako je danas u posjeti danskom parlamentu gđa. Kosor, premijerka Hrvatske i njeni ministri.

Čuvši policajčevo obrazloženje, gosp. Jorgen se blago osmjehne, zaključa auto i kaže policajcu: najljepša vam hvala na upozorenju, ali ne brinite…moj auto ima ugrađen Multilock!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ista je stvar bila i kada se pocinjala graditi Američka ambasada u Buzinu … Svi su mislili eno hotel, eno hotel, a iznikao Mali Pentagon nadomak Zagreba …

Ekipici i dalje nije jasno šta se sprema u Kaštelanskom Zaljevu, a da malo bacimo svi oko na kartu Europe i Sredozemlja, vidjeli bi da nema bolje strateske tocke za NATO bazu koja bi kombinirala i avio bazu i pristaniste brodova u jednome …

Aviano bazu sele na Kosovo u tamosnju bazu. Ali Kosovska baza nije bas blizu mora …

Kaštelanski je Zaljev Bingo .. a ciji je komad zemlje tamo najveci i moze se kupiti mimo volje lokalnog stanovništva =?

Šta vi mislite kojim će putem vojnici dolaziti na Sredozemlje u budućnosti ?

Možda U.S. – Kaštele – Jadran – Sredozemlje – Bliski Istok ?

Ekipico NATO kupuje KSST

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Na sljdečim će izborima pobjediti SDP Kukuriku koalicija !

Neće , neće ! Nebojte se ! Samo se šalim !

1. april ! 1.travanj , dan lažova

.

HAHAHAHAHAHAAHAHAH

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovo me posdjeca na vrijeme IPO-a INE i HT-a
Svi su se htjeli ukrcati [lol] [lol]

UMRO SAM SKORO KAKO SAM SE SMIJAO, IAKO MI JE ŽAO STAROG

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

UMRO SAM SKORO KAKO SAM SE SMIJAO, IAKO MI JE ŽAO STAROG


Nije mi jasno da mu nisu mogli nazvat nekoga..stvarno su katastrofa, pogotovo kad su vidjeli da je covjek star…al deda je smješan za popizdit

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

UMRO SAM SKORO KAKO SAM SE SMIJAO, IAKO MI JE ŽAO STAROG

evo sta triba starome,MOBILNI TELEFON.




ogromna šteta je ućinjena forumašima kao meni preko raznih nickova

hm? kako to mislite? razni nickovi su umjesto vas, vašim novcem kupovali nešto?
[/quote]

🙂

Bolje je biti zatvoren u Remetincu nego otvoren na Sudskoj medicini !

.

Sretan Uskrs

želi Vam

Pero 7

.
Koja je najbolja boja za Jaja ?

Crveni ruž za usne !

.

Kako se na latinskom kaže IMPOTENCIJA???

VIDI MENI VISI [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close