Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


MOLBA
nekak se lose osecam pa idem u kladionicu
molio bih za jednu molitvu
ovako bi trebala ici
MOLITVA
štutgart
AMEN( na to se nisam kladio)
unaprijed hvala
pofuk
p.s. ne bi Vas gnjavio ali fakat nisam siguran ali kako zelim da prodje molim Vas za pomoc

ovim putem se zahvaljujem svima koji su pomogli u molitvama,pogotovo gospodinu koji je molitvu izgovorio naq nemackom jeziku(hvala bogu da vlada tim jezikom ) jer inace ne bih uspio zaraditi pare
evo danas je to bio best buy…….ulozio sam 1200 kn i cisto zaradio 1257 kn…..niti jedna dionica nije toliko odradila danas
molim forumasa koji mi se sad javio na privat da se smiri i da ne lupa toliko para po jedniom paru jer i ja znam i te kako pogresiti buduci da je sve to kocka makar je danas ovo bio zicer jer fundamentalne vrijednosti ekipe stutgart su neosporivo vece od frajburgovih a da ne govorim sta su mi oscilatori kad sam vrsio tehnicku analizu pokazali…………zahvaljujem se i fibunaciju zbog njegovih linija na ovome primjeru
enivej hvala svima na podrsci…..sad mi je malo bolje
pofuk

kaže gazda da nemrem dijeliti 100 više od 3 puta dnevno,
sisaj sisu ,
imam jos dve minute do sutra
i ovaj ispred mene dobiva 100

espresso

kaže gazda da nemrem dijeliti 100 više od 3 puta dnevno,
sisaj sisu ,
imam jos dve minute do sutra
i ovaj ispred mene dobiva 100

cijenjeni espresso ja ne samo da Vas cijenim nego i toliko obozavam te svakodnevno konzumiram da patim od insomije
ja vas najbolje shvacam sa ovim problemom sto ste gore naveli i zao mi je da je do toga doslo ali zamislite kako je meni…….ja nakon svake uspjesno izvedene molitve moram satima traziti,jer se stvarno puno forumasa moli da meni bude bolje, sve te divne ljude da im udjelim stotke sto su svojim molitvama ucinili da meni barem na trenutak bude bolje
pofuk
laka Vam noc i prijatan vikend

ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

...povijest se ponavlja...

Kolega, kako smo mi prestali sa vicevima molim vas da tako i vi prestanete sa svojim glupim komentarima!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

Konačno Delboy da se i ja s nečim slažem s vama.
Svako malo kad vidim ovaj topic na vrhu stranice ponadam se nekakvoj glupariji izrečenoj od strane članova foruma, ono glupi vic tipa "dva zeca šetaju šumom…"
Divim se vašoj hrabrosti što se konačno netko odlučlio suprostaviti ovim davežima, imate moju punu potporu.


ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

Slažem se s kolegom delboyem i ima moju podršku.
Samo da napomenem za one koji to ne znaju, u Guantanamu muče zatvorenike tako što im puštaju hrvatske humorističke serije i to sinhronizirane.
Jedna cijela teroristička ćelija Al Quaide u Islamabadu je uhićena nakon što je zatvorenik u Guantanamu pukao pod Našom malom klinikom.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

Slažem se s kolegom delboyem i ima moju podršku.
Samo da napomenem za one koji to ne znaju, u Guantanamu muče zatvorenike tako što im puštaju hrvatske humorističke serije i to sinhronizirane.
Jedna cijela teroristička ćelija Al Quaide u Islamabadu je uhićena nakon što je zatvorenik u Guantanamu pukao pod Našom malom klinikom.

[/quote]

hehe, taj mora da je priznao nakon što su mu počeli prevađati pofukove postove [lol]

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća


ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

kaj ti imaš TV? ja mislio da si ga prodo i kupio Tisak na 1200 kn…jer kad ode tisak na 2500 kn možeš 2 TV kupit….sad sam malo znunjen jer mi se to činio kao potez dostojan tebe..
[embarass]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

kaj ti imaš TV? ja mislio da si ga prodo i kupio Tisak na 1200 kn…jer kad ode tisak na 2500 kn možeš 2 TV kupit….sad sam malo znunjen jer mi se to činio kao potez dostojan tebe..
[embarass]
[/quote]
[lol]


ljudi, ushićen sam vašim forama. puno su mi bolje čak i od nove sezone serijala "odmori se, zaslužio si" koji ovih dana kreće na HTV-u. nadmašili ste čak i ultra duhovitog ivu gregurevića, urnebesnog gorana navojca i ostalu briljantnu ekipu koja se po duhovitim dosjetkama opasno približila nenadmašnoj ultra-mega-cool-duhovitoj seriji "Bitange i princeze" koja svakog tjena prikuje cijelu moju obitelj uz male ekrane. Jednostavno, toliko ste cool da ću doći na iduće druženje forumaša kako bih se i dalje smijao ovim genijalnim duhovitim dosjetkama kakvih bi se postidjeo i naš nenadmašni Tarik Filipović.

cijenjeni kolega
Vi znate da u meni imate uvijek punu podrsku ma sta god napisali i da se ja sa Vama slazem mastogod Vi napisali i da Vas jako cijenim ali shvatite i mene da Vam moram jedanputa konacno u kontaktu sa Vama biti iskren…………umjesto da se pridruzite drugim kolegama i koleginicam u molitvama kako bi mi bilo bolje i onima koji me prate u mojim izletima na evropske indexe Vi samo prigovarate…………pa covejece vidite kakva je ekonomska i druga situacija u drzavi…………svaki dinar..pardon zaneso sam se….naglasavam svaka KUNA je bitna da se odnese sa evropskih indeksa i donese kuci……….evo danas cak nisam ni stigao za molitvu zamoliti i sad tu drsem pred teletekstom poput nekog kurdskog deteta pred slikom kemijskog alija samo kako bi moji decki koji igraju za moj tim dobili utakmicu
prijatno posle podne
pofuk
p.s. nemojte kaj zameriti ali shvatite i mene……pa nije ovo foruma za humor nego za pare………ako trazite humor otidjite u kembridž i platite kafu profesoru od al djija i verujte mi se nasmijat cete se jer je to kompa od djon kliza

ZAHVALA
Ovim putem se zahvaljujem momcima iz prijateljske nam sevilje sto su mi zaradili428 kn ciste zarade
i molim ih da mi ne kukaju da im je bila teska utakmica jer ja nisam imao snage gnjaviti ljude za molizvu jer je ipak vikend
dragi moji sevilijanci jos jednom Vam hvala ,sad imam za špeceraj kupiti
pofuk

New Report

Close