Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]


i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]
[/quote]

Profil igrača na forumu je upravo kao što ste vas dvojica, popušili ste lovu i sad ste depresivni i ostali su vam krivi što svaki dan gledate kako vam se portfelj topi… Ja sam sretan, volim se nasmijat, a ovo oko čega ste digli toliko frku je toliko glupo da mora bit smijesno, a sad, ukusi se razlikuju tako da uzimam u obzir da se niste nasmijali…. [wink]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

rođeni psihoanalitičar! bravo!kako si nas samo pročitao, svaka čast!
što se tiče humora stvarno je smiješno pokupit pijanu skitnicu s ulice i bacit ga u zrak tako da se polomi. kako i dalje ne vidiš u čemu je problem ja odustajem i nadam se da se nitko neće slično poigrati na taj način s nekim do koga ti je stalo [bye]


rođeni psihoanalitičar! bravo!kako si nas samo pročitao, svaka čast!
što se tiče humora stvarno je smiješno pokupit pijanu skitnicu s ulice i bacit ga u zrak tako da se polomi. kako i dalje ne vidiš u čemu je problem ja odustajem i nadam se da se nitko neće slično poigrati na taj način s nekim do koga ti je stalo [bye]

Čovječe pa ponašaš se kao da sam ja to napravio, halo, pa ja sam samo link stavio…
Uostalom, zaboravite… [undecid]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]
[/quote]

haha, ovaj "vodoinst" je zakon, on je skužio ulagački profil nas forumaša po tome što je netko stavio (više ili manje duhovit) link o nekom događaju
haha odvalio sam od smijeha, stvarno svakakvih ulagača ovdje ima [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

U 7 razredu, nastavnica zada klincima da pišu pismeni rad na temu "Slavne
žene".

Nakon što je pregledala zadatke, kaže im:
"Ne mogu da verujem, od svih slavnih žena, svi ste pisali o Seki Aleksić,
Ceci.
Kako nikom nije palo na pamet da piše o nekoj drugoj ženi?
Recimo, kako niko nije pisao o Mariji Kiri?"

Deca počnu da se valjaju od smeha. "Šta je smešno?" pita nastavnica.
Deca: "Pa ne kaže se Marija Kiri, vec Maraja Keri!"

U 7 razredu, nastavnica zada klincima da pišu pismeni rad na temu "Slavne
žene".

Nakon što je pregledala zadatke, kaže im:
"Ne mogu da verujem, od svih slavnih žena, svi ste pisali o Seki Aleksić,
Ceci.
Kako nikom nije palo na pamet da piše o nekoj drugoj ženi?
Recimo, kako niko nije pisao o Mariji Kiri?"

Deca počnu da se valjaju od smeha. "Šta je smešno?" pita nastavnica.
Deca: "Pa ne kaže se Marija Kiri, vec Maraja Keri!"


Jako jak [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Hajde Ante Nemoj Foliranta Amnestirati od visoke ponude

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nadmudruju se Verdi i gđa. Miami pa on kaže
"Kolegice u zabludi ste teškoj jer ja sa navedenima nemam am baš ni ti jednu dodirnu točku. Nekoliko puta sam Vam rekao da sam samostalni investitor bez ikakvih veza i vezica, a po gotovu ne na regionalnoj razini jer je to sve sitno za hrvatske pojmove. Koliko god se to nekome iz lokalne trač perspetive činilo značajnim na državnoj razini je to tak tak. Početna akumulacija kapitala je bila takva kakva je bila i sad su neke stvari s time zadane". I onda briljira
"Nego recite Vi meni gdje raste ta vrba na kojoj ste Vi tako lako novčeke našli pa ih sad tu fratite? Joooj da mi je na kratko uletjeti u tu šumu sa mojom motorkom pa da vidiš teksaškog masakra motornom pilom" .
[lol] [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[img]http://www.morsko-prase.hr/2006/images/stories/eu-map.jpg[/img]
Nepoznati autor je predvidio razvoj EU od 2007 (koja je očito bila prelomna), pa čak do 2028. na temelju naših iskustava i spoznaja:

2007. Bugarska i Rumunjska ulaze u EU.

2010. Hrvatska ulazi u EU.

2015. U EU ulaze i Makedonija, BiH, Turska, Albanija, Kosovo, Srbija i Crna
Gora.

2017. Zapošljava se prvi nas covjek u administraciji EU-a.

2018. Prvi nas covjek u administraciji EU-a zaposljava svoju, zeninu i
kumovu rodbinu, kao i clanove obitelji najblizih susjeda, a i neke ljude iz
svog rodnog kraja.

2019. Nasi vec cine 10% administracije EU.

2022. Udio naših u administraciji je 60%. EU administracija povecava place
tri puta, uvodi fleksibilno radno vrijeme i juznoslavenske jezike kao
sluzbene.

2024. Zbog stresa, 90% clanova EU administracije je na bolovanju. Najviše
bolovanja biljezi se u razdoblju od 15.6. do 15.10 . i od 15.12. do 15.1.
Bolesnici su vidjeni po Mediteranu, na Baliju i Alpama, gdje se o trosku EU
lijece od stresa. Zakonom se uredjuje da EU snosi najveci dio troskova
lijecenja bolesnih. Do njihovog povratka na posao zaposljavaju se novi
radnici.

2025. Broj Zapadnih Balkanaca u EU administraciji je 90%. Makedonci na
referendumu ponovo odbacuju euro.

2026. Dolazi do rezanja troškova i otpustaju se stazisti, kuhari, vozaci –
svi do jednog belgijski drzavljani. Udio Balkanaca u EU administraciji
doseže 99.3%.

2027. Hrvatska dobiva nove kredite EU-a, medju kojima i onaj za uzgoj
dudovog svilca i čubastog gnjurca. Hrvatsko predsjednistvo okoncava
sestomjesecni mandat. Crna Gora uspjesno okoncava proces privatizacije. Od
sijecnja 2028. presjedavanje Unijom preuzima Beograd.

2028. Njemacka u veljaci istupa iz Evropske unije. Mjesec dana kasnije to
cine Francuska i Finska, a do kraja godine, za vrijeme albanskog
presjedavanja, i Velika Britanija, Belgija, Danska, Svedska, Nizozemska,
Luksemburg, Italija, Spanjolska, Portugal, Austrija, Ceska, Litva, Latvija,
Estonija, Grcka i Slovenija. Sve ove zemlje uvode rigorozne vize za
drzavljane zemalja EU-a.

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

[lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


[lol]

DA, taj šit je biljka budućnosti. naši to znaju već godinam zato ih i zatvara policija koja je pod kontrolom drugih lobija. [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



http://www.liburnija.net

Ima jedan citat koje želim podijeliti s vama:
lucky luke, 08.09.2010. u 12:03
Međutim lani je idilu pokvarila Hanfa svojim rješenjm o obavezi preuzimanja koja Grad opatiju dovodi u suludu situaciju …

Ovo me podsjeća na "Kako je počeo rat na mom otoku"
lucky luke, 08.09.2010. u 12:03
… belosvetska reakcija potpomognuta unutrašnjim neprijateljem … njihove sulude ambicije….

Oj Kozaro!
[/quote]
[lol]

Jednostavna vježba prstima koja eliminira stres – zagarantirano 100%….

[img]http://s3.amazonaws.com/files.posterous.com/marcec/xMKYd9L4N6r5Be5Lb6YnnExvHkmAswsf8Yh74PPSentHfTHzSugEnAJPn5kP/image001.gif?AWSAccessKeyId=1C9REJR1EMRZ83Q7QRG2&Expires=1284160570&Signature=jp4nKoltQdPFh5SF52iAEcJxZtA%3D[/img]

New Report

Close