Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Pita Mujo Hasu:
– Kad bi na lijevo jaje objesio uteg od 10 kg, a na desno jaje uteg od 20, a na onu stvar u sredini uteg od 50 kg, koji bi ti organ prvi riknuo?
Haso misli, misli, i na kraju kaže:
– Nemam pojma!
A Mujo će:
– Pa glasnice!

[lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Čuvala baka sama na selu 2000 ovaca. Došla novinarka da napravi reportažu o tome pa pita baku:
– "Recite Vi nama kako uspevate da sami čuvate 2000 ovaca?"
Baka:
– "Pa ja ti to radim celog života, navikla sam ja na to."
Novinarka:
– "A koliko vam teži jedna ovca?"
Baka:
– "Crna ili bela?"
Novinarka:
– "Pa recimo bela."
Baka:
– "30kg."
Novinarka:
– "A crna?"
Baka:
– "Pa isto."
Novinarka:
– "Dobro, a koliko mleka daje jedna ovca?"
Baka:
– "Crna ili bela?"
Novinarka:
– "Pa recimo bela."
– "pa 2 litra."
– "A crna?"
– "Pa isto."
– "Dobro, a koliko vune od jedne ovce?"
– "Crne ili bele?"
– "Recimo crne."
– "3 kg."
– "A bele?"
– "Pa isto."
Prsne novinarka, vozi je baka.
Novinarka:
– "Pa dobro, koja je razlika između crnih i belih?"
Baka:
– "Pa bele su moje."
Novinarka:
– "A crne?"
Baka:
– "Pa isto."

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pita Chuck Noris Davida Guettu:
Kak to misliš "the world is mine" ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

U irski pub u New Yorku ušao je nepoznat čovjek, naručio tri piva i sam ih popio. Potom još tri, pa još tri, platio, pristojno pozdravio i otišao. To se ponavljalo par puta tjedno i kopkalo stalne mušterije. Na kraju ga je konobar pitao zašto pije na tako neobičan način, a gost je odgovorio da ima dva brata, jednog u starom kraju, a drugog u Australiji, i da su se dogovorili da će uvijek naručivati pivo za odsutnu braću kako bi obitelj bila simbolično na okupu.

Toliko domoljublje i privrženost obiteljskim vrijednostima silno mu je podiglo ugled. A onda je jednog dana naručio dva piva, popio ih i odmah naručio još dva. Potreseni konobar mu ih je donio i izrazio sućut.

– Sućut? Zašto? – začudio se čovjek.

– Pa, znate… tri piva, tri brata… dva piva, dva brata… jedan je jamačno umro?

Gost ga je gledao tren u nedoumici pa se nasmijao: – Ma ne, braća su dobro. Počela je korizma pa ja ne pijem.


pita Chuck Noris Davida Guettu:
Kak to misliš "the world is mine" ?

ovaj je pravi. kratak je za mene debila i dobar, ali opet ponavljam – ovo nije tema za viceve.

...povijest se ponavlja...



pita Chuck Noris Davida Guettu:
Kak to misliš "the world is mine" ?

ovaj je pravi. kratak je za mene debila i dobar, ali opet ponavljam – ovo nije tema za viceve.
[/quote]

Jesi li ti ovdje dežurni da stalno ocjenjuješ koja tema gdje spada?

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

on je higijeničar, a htio bi biti blagajnik, pa je malo čangrizav [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!


on je higijeničar, a htio bi biti blagajnik, pa je malo čangrizav [lol]

ja sam higijeničar ove napaćene nacije, a najviše ju mrcvare ovakvi poput vas sa izrazito lošim humorom. pa u odnosu na vas, serija "odmori se zaslužio si" je urnebes od serije. ma koje mućke, koja crna guja, to ništa ne valja. najbolji je naš humor.

...povijest se ponavlja...

BUAHAHAHAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=VoFqWbRJdAQ&feature=related


BUAHAHAHAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=VoFqWbRJdAQ&feature=related

ako nakon ovoga vama nije potreban duhovni higijeničar, onda zaista ne znam kome je potreban. ovo je užasnije nego "nad lipom".

...povijest se ponavlja...


BUAHAHAHAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=VoFqWbRJdAQ&feature=related


frende preseli se u Sloveniju

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

predobro…, gledati do kraja…

http://www.break.com/index/shii-the-wii-for-women.html

Chuck Norris je upao na VERN bez placanja [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

…ovo bi se možda moglo svidjet kolegi delboy-u…nije vic iako tako zvuči…

Citat godine od nosioca Nobelove nagrade za medicinu Drauzio Varella, brazilskog onkologa "U današnje doba se pet puta više investira u medikamente za mušku potenciju i silikone za žene nego za liječenje Alzhajmerove bolesti. Tako ćemo za par godina imati stare babe sa ogromnim sisama i stare dede s tvrdim penisom, ali… se niti jedan od njih neće sjetiti za što je to dobro i čemu služi."

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Mali Ivica dolazi kući poslije vrtića i govori svojoj majci:
"Mama, mama, sada znam kako ćeš dobiti novu bebu!"
"Pa kako, Ivice?" – pita majka
"Mama i tata se skinu, onda tatin pišo naraste, onda je on stavi u mamina usta i nakon nekog vremena mama dobije bebu."
"Ma ne, dušo, tako mama ne dobiva novu bebu. Tako mama dobiva nove cipele i haljinu."

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close