Na klađenje Hrvati potrošili čak 4,9 milijardi kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Na klađenje Hrvati potrošili čak 4,9 milijardi kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U krizi raste potreba za ”brzom lovom”, tako da se formira specifična subkultura, kvartovskih zgubidana, lumpenproletera i sitnih kockari koji dan provode na relaciji birtija-kladara. [emo_naivan]

U Hrvatskoj glavne industrije postaju kocka i otkup zlata.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

otkako su sanader i bandić došli na vlast, uspješno se prodaje politika “pusti mene da jamim, pustit ću i ja tebe”.

birači ne glasaju za stranke koje imaju ikakav gospodarski program, nego za one koje navještaju, da će baš njima, pojedinim biračima omogućiti lagodan život bez rada.

to što je mali broj “sretnika” koji se uhljebe i dobiju privilegije u odnosu na broj onih koji žive bijedno, to naše birače ne smeta, oni svojim glasanjem igraju lutriju života, dobili-izgubili, važna je nada da će se bogatstvo steći bez rada i truda.


otkako su sanader i bandić došli na vlast, uspješno se prodaje politika "pusti mene da jamim, pustit ću i ja tebe".

birači ne glasaju za stranke koje imaju ikakav gospodarski program, nego za one koje navještaju, da će baš njima, pojedinim biračima omogućiti lagodan život bez rada.

to što je mali broj "sretnika" koji se uhljebe i dobiju privilegije u odnosu na broj onih koji žive bijedno, to naše birače ne smeta, oni svojim glasanjem igraju lutriju života, dobili-izgubili, važna je nada da će se bogatstvo steći bez rada i truda.

Teoretski dakle Hrvatska je pyramid scheme kao Herbalife?

Puno obečanja, uvale ti skupo(porez) i samo par uspije u cijeloj strukturi.

Da, ima smisla.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



otkako su sanader i bandić došli na vlast, uspješno se prodaje politika "pusti mene da jamim, pustit ću i ja tebe".

birači ne glasaju za stranke koje imaju ikakav gospodarski program, nego za one koje navještaju, da će baš njima, pojedinim biračima omogućiti lagodan život bez rada.

to što je mali broj "sretnika" koji se uhljebe i dobiju privilegije u odnosu na broj onih koji žive bijedno, to naše birače ne smeta, oni svojim glasanjem igraju lutriju života, dobili-izgubili, važna je nada da će se bogatstvo steći bez rada i truda.

Teoretski dakle Hrvatska je pyramid scheme kao Herbalife?

Puno obečanja, uvale ti skupo(porez) i samo par uspije u cijeloj strukturi.

Da, ima smisla.
[/quote]

Mislim da je glavna misija kako novac koji se baca u vjetar u kladionicama prebaci na Burzu, gdje je lova i zarada zajamčena kratkotrajno i dugotrajno na ovim smješnim cijenama za hrvatske firme (čast izuzecima KORF, ĐURO, IPKK, VPIK, ADPL, INA)

Mislim, kad se već kockate, bolje je zarađivati nego gubiti novce.

Bilo da idete u kladionicu, bilo da ulažete na ZSE ili igrate samo loto ili božičnu srećku završiti će te u paklu.

Za dodatne informacije obratite se molim neporočnim Crkvenjacima na adresu Bezporočni crkviči, donji kaptol bb, Kennedy apartman Sveca mu.

lp

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]




otkako su sanader i bandić došli na vlast, uspješno se prodaje politika "pusti mene da jamim, pustit ću i ja tebe".

birači ne glasaju za stranke koje imaju ikakav gospodarski program, nego za one koje navještaju, da će baš njima, pojedinim biračima omogućiti lagodan život bez rada.

to što je mali broj "sretnika" koji se uhljebe i dobiju privilegije u odnosu na broj onih koji žive bijedno, to naše birače ne smeta, oni svojim glasanjem igraju lutriju života, dobili-izgubili, važna je nada da će se bogatstvo steći bez rada i truda.

Teoretski dakle Hrvatska je pyramid scheme kao Herbalife?

Puno obečanja, uvale ti skupo(porez) i samo par uspije u cijeloj strukturi.

Da, ima smisla.
[/quote]

Mislim da je glavna misija kako novac koji se baca u vjetar u kladionicama prebaci na Burzu, gdje je lova i zarada zajamčena kratkotrajno i dugotrajno na ovim smješnim cijenama za hrvatske firme (čast izuzecima KORF, ĐURO, IPKK, VPIK, ADPL, INA)

Mislim, kad se već kockate, bolje je zarađivati nego gubiti novce.

Bilo da idete u kladionicu, bilo da ulažete na ZSE ili igrate samo loto ili božičnu srećku završiti će te u paklu.

Za dodatne informacije obratite se molim neporočnim Crkvenjacima na adresu Bezporočni crkviči, donji kaptol bb, Kennedy apartman Sveca mu.

lp
[/quote]

Većina dionica u Hrvatskoj, s obzirom na ukupne makroekonomske pokazatelje, nije prejeftina. Odnosno, ima potencijal za rast, ali ni približno koliko su dionice bile jeftine početkom 2000-tih godina. Također smatram da je ispravno ulagati na duži rok, a to konkretno znači da bi se trebao ulagati samo višak likvidnih sredstava.

Otkup zlata je kupnja i prodaja robe.

New Report

Close