Munjiza iz Konzuma otišao zbog ‘kulturnih razlika’?! (objavljeno 19.02.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Munjiza iz Konzuma otišao zbog ‘kulturnih razlika’?! (objavljeno 19.02.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

da čovjek ne povjeruje što ovaj piše, tragikomedija…jah,jah…

Ovak lik podsjeća na Vojkovića,samo neznam kako će preživjeti ” lov na glave ” koji mu sada prijeti,jer očito je riječ o vrhunskom “kadru”.

Meni se čini da Božica Babić simpatizira Škoru i Thompsona, jer neznam na osnovu čega karakterizira Munjizu kao labilnu i labavu ličnost – ta čovjek je ovime prokazao profil ljudi koji drma Hrvatskom, i javno izrazio svoje neslaganje.

Slava mu!

Božice, ovaj članak je KOMA, možda bi malo NEW AGEA pomoglo da vam iskristalizira misli 😉

Također, da li je troduplo stvarno prikladna riječ za članak na Poslovni.hr?

[smiley9]

Čovjek je legenda. Treba mu dić spomenik [smiley1]. Mislim da ni ja nebi mogo svaki dan podnosit škoru i thompsona (a kamoli sveprisutne cajke) pogotovo ako slušam metal ili rock 🙂

munjiza je morao otici i bilo je pitanje vremena samo me čudi što nije puno puno ranije otišao jer se to mjesto čuvalo za zahera kao kompenzacija što je todoriću prepustio japetić (strasno jaka i zdrava firma na jaskanskom području s preko 50 trgovina, nikome niti jedne lipe dužna). obećao je svemoćni todorić zadržavanje svih radnih mjesta da bi polako poceo zatvarati trgovine a radnicama davati premještaj na druga radna mjesta pedesetak i više kilometara udaljena od njihovih mjesta stanovanja. sad vam je sve jasno!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Glupost, članak je o gosp.Munjizu, a bez da je čovjek išta rekao.
Tipično nekorektan članak bez pravih podatak, isključivo da se ocrni čovjek.
Ovakav tip novinarstva bi trebalo odbacivati jer pogoduje pisanju za određene interese,a to novinari jako dobro naplaćuju.

Ovaj clanak je toliko je slabo strukturiran da je nejasan i iritantan.

Sto se tice vijesti, kao sto je vec prije komentirano, citiranje bez intervjua uvijek isuvise podsjeca na trac casopise i za njih tipicne neprovjerene informacije. Mislim da ovakvom clanku nije mjesto u poslovnom forumu. Ionako smo zatrpani nestrucnim analizama gospodarstva iz dnevne stampe, pa bi bar na mjestu kao sto je poslovni forum trebalo izbjeci senzacionalizam.

E, moja gospođo Babić!
Osupnut sam količinom zločestoće kojom ste se obrušili na gosp. Munjizu.
Sigurno tome nije razlog, jedna možda nespretna izjava o Škori, koju je urednik Nacionala “uredio” senzacionalistički.
Mene su upravo suprotni razlozi rukovodili da gosp. Munjizu angažiram u svojoj tvrtki. Njegove korektne izjave u intervjuima o bivšim poslodavcima Tedeskom i Todoriću bili su jedan od razloga da ga nazovem i ponudim mu angažman.
Žalostan sam i tužan načinom na koji pokušavate nanijeti štetu jednom od najboljih hrvatskih meneđera (proglašen meneđerom 2006 g. za velika poduzeća)
No gosp. Munjiza je stabilna i čvrsta osoba i nadam se da mu vaš članak neće nanijeti štetu.
A vama i vašoj savjesti ostavljam razloge za takav postupak.

Ivan Topčić, direktor tvrtke TIM-Kabel d.o.o.

Članak je napisan potpuno nečitko. Jedino što je iz njega jasno da je autorica htjela popljuvati Munjizu, a braniti Todorića!

Ajde idite ženama doma raditi trojke na trećem katu treće zgrade po redu u ulici.
A ako vam ne paše zemlja u kojoj živite, vratite putovnice, domovnice i ostale dokumente dragi moji dečki i imate u lepezi izbor od preko 150 zemalja za život… zemlje u kojima po cijeli dan sviraju taktovi Jalte, Jalte…
“… neka cijeli ovaj svijet sad sja u suuuncuuuu, neka ova zemlja sva…. la-la-la-la…. “.
Sukladno ukusu, pretpostavljam da ćete odabrati treće zemlje za život. Ne?
Ovo je slobodna zemlja (napokon) pa je Munjiza izabrao ono što želi.
Izaberite i vi, dragi dečki.
Ja jesam. 🙂

Babić, svaka čast. Pusa.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Munjiza je mladi kralj na kojeg su mnogi ljubomorni…[smiley7]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

u Hrvatskoj je na prste jedne ruke dobrih managera. Jer da nije tako ekonomija bi na nešto ličila (i bila konkurentna u svijetu)

New Report

Close