Mrak-Taritaš ima plan: Na 10.000 kvadrata smjestiti hospicij i specijalnu bolnicu

Naslovnica Forum Komentari članaka Mrak-Taritaš ima plan: Na 10.000 kvadrata smjestiti hospicij i specijalnu bolnicu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



Legalizacija nekretnina – upis izgrađenih nekretnina u katastrima ..i sl…ima mnogo dobrih strana
i za Proračun, a to je bila , jedna od namjera Vlade SDP-a,.

Veliki trošak Proračuna su izdvajanja za socijalu. NA SOCIJALNI MINIMUM i pomoć- imaju
pravo građani – KOJI NE POSJEDUJU NITI JEDNU NEKRETNINU……zaključak?

Pa, ako kuća nije upisana nigdje ..ne postoji….građani zloupotrebljavaju nemar države, koja ne traži
od njih da legaliziraju bespravno izgrađene kuće tj . bez dozvole…i prave se bokci…

Ipak, jučer sam u nizu bisernih izjava čula najbolju….
Mladi djelatnik u kafiću, izjavio je – da jedva čeka da mu istekne ugovor, kako bi dobio pomoć
od HZZ.a i ostao kod kuće…?!…Nema šanse dok, ima to pravo- da traži drugi posao…..

E ti stvarno nemas veze,ali blage. Strapas samo da strapas,ali eto sva sreca moderator je na istoj valnoj duljini pa mu se ovo sta pises cini jako pametno. Stvarno onome ko ovo moze doma izdrzat treba dignit spomenik.
Rješenjem o izvedenom stanju kojim se legalizira kuća ne utječe se na vlasničke odnose. Znaci u prevodu legaliziras kucu i ako ona nije bila uknjizena u zemljisne knjige nece legalizacijom bit uknjizena. Legalizacija s tim nema veze,ali ama bas nikakve.Pored toga to znaci da netko drugi moze legalizirat kucu drugog vlasnika i legalizacija ne znaci nista u smislu vlasnickih prava.
[/quote]

tako je, što nisu riješili vlasničke odnose, npr. postoji x kuća na livadi u zemljišnim knjigama koje datiraju iz 1934. kao npr moja ? tko je tu lud. lako je uzet ljudima novac, što nisu uskladili katastar/zemljišne knjige?




Legalizacija nekretnina – upis izgrađenih nekretnina u katastrima ..i sl…ima mnogo dobrih strana
i za Proračun, a to je bila , jedna od namjera Vlade SDP-a,.

Veliki trošak Proračuna su izdvajanja za socijalu. NA SOCIJALNI MINIMUM i pomoć- imaju
pravo građani – KOJI NE POSJEDUJU NITI JEDNU NEKRETNINU……zaključak?

Pa, ako kuća nije upisana nigdje ..ne postoji….građani zloupotrebljavaju nemar države, koja ne traži
od njih da legaliziraju bespravno izgrađene kuće tj . bez dozvole…i prave se bokci…

Ipak, jučer sam u nizu bisernih izjava čula najbolju….
Mladi djelatnik u kafiću, izjavio je – da jedva čeka da mu istekne ugovor, kako bi dobio pomoć
od HZZ.a i ostao kod kuće…?!…Nema šanse dok, ima to pravo- da traži drugi posao…..

E ti stvarno nemas veze,ali blage. Strapas samo da strapas,ali eto sva sreca moderator je na istoj valnoj duljini pa mu se ovo sta pises cini jako pametno. Stvarno onome ko ovo moze doma izdrzat treba dignit spomenik.
Rješenjem o izvedenom stanju kojim se legalizira kuća ne utječe se na vlasničke odnose. Znaci u prevodu legaliziras kucu i ako ona nije bila uknjizena u zemljisne knjige nece legalizacijom bit uknjizena. Legalizacija s tim nema veze,ali ama bas nikakve.Pored toga to znaci da netko drugi moze legalizirat kucu drugog vlasnika i legalizacija ne znaci nista u smislu vlasnickih prava.
[/quote]

tako je, što nisu riješili vlasničke odnose, npr. postoji x kuća na livadi u zemljišnim knjigama koje datiraju iz 1934. kao npr moja ? tko je tu lud. lako je uzet ljudima novac, što nisu uskladili katastar/zemljišne knjige?
[/quote]

***nemojte sad skretati temu, članak govori o prekrasnoj boginji i njenim nebeskim planovima i držite se teme 🙂

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Frankie, ako ćeš ikada , u životu tražiti socijalni minimum, trebat ćeš i potvrdu katastra,
a možda će ona i biti usklađena s gruntovnicom, ako živiš u nekoj naprednoj županiji.
Reci mi, kako to misliš ucrtati kuću na zemljištu koje nije tvoje?
Zar se od Vas , koji ste legalizirali kuće- ne traži da ih ucrtate , pa da se vidi, gdje ste
zidali – obzirom na Prostorni plan?..O čemu ti pričaš?
Kako si legalizirao kuću, ako je nisi izmjerio, napravio elaborate i ucrtao je na zemljištu..?
Ne razumijem …
I istina je. Nikad nisam legalizirala ništa , jer je sve građeno prema propisima.-.
Kod nas je katastar i gruntovnica usklađen u dlaku.

Umjesto legalizacije, tražila sam u jednom slučaju , manju dogradnju/ rekonstrukciju/ radi izvedene terase, koja nije bila ucrtana…To je bilo na moru…i riješeno je.

Koja je onda svrha tvoje legalizacije, ako kuće NEMA na zemljištu? Pa, ti uopće ne znaš
što je svrha legalizacije!
Vama su na moru u tim kvazi uredima podijelili Rješenja i ti misliš da s njim možeš poletjeti u svemir..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
Nema smisla objasnjavat.Ti si klasican lost in translation.Nemas sirinu,a pari mi se ni duzinu,a u sve se prtljas.
Nego cuj daj mi jedan dobar recept za grdobinu na brudet.Dolaze mi gosti,a imam grdobinu od 120 kila.Spremat cu je u kontejneru za glomazni otpad.
http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-politika/ovi-izbori-bit-ce-bandicev-kraj.-on-i-ja-uci-cemo-u-drugi-izborni-krug-ali-svima-je-jasno-da-je-njegova-era-zavrsena/5486603/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close