MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali velike blok transakcije….[kiss]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

na 25.04. prosječna ponderirana na seriji A je iznosi 1436,35 kn,
na seriji B iznosi 1531,13 kn,
a za ZTNJ-R-A iznosi 939,61 kn (kažu neki da će biti ponuđen i otkup njihovih dionica).
nije loše… s time da moramo uzeti u obzir da će cijena ići vjerojatno gore 10 cijena, ako se nastave ovakav obujam i ovakve cijene na ZSE.
ponoviti ću se:
Ako Todoricu to vrijedi toliko (a znamo da on nikad nista nije skupo platio)… koliko to stvarno vrijedi?
i koliko ce vrijediti u buducnosti?

ima li koji pravnik na ovoj temi?

molim da mi se javi na PM.

Hvala!


ima li koji pravnik na ovoj temi? molim da mi se javi na PM. Hvala!

Ima, ali za jednu drugu granu prava, pa mislim da bi ti Bakica mogla pomoći oko ovih burzovnih pravnih začkoljica!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kontaktirao sam je vec…[smiley]


na 25.04. prosječna ponderirana na seriji A je iznosi 1436,35 kn,
na seriji B iznosi 1531,13 kn,
a za ZTNJ-R-A iznosi 939,61 kn (kažu neki da će biti ponuđen i otkup njihovih dionica).
nije loše… s time da moramo uzeti u obzir da će cijena ići vjerojatno gore 10 cijena, ako se nastave ovakav obujam i ovakve cijene na ZSE.
ponoviti ću se:
Ako Todoricu to vrijedi toliko (a znamo da on nikad nista nije skupo platio)… koliko to stvarno vrijedi?
i koliko ce vrijediti u buducnosti?

Nova INGR-a [smiley]

Lijepo smo se oporavili ovih dana. Ne sumnjam da cemo u ponedjeljak nastaviti u istom ritmu.
Pozdrav kolegama.

dali mogu dobiti transakcije za zadnjih sat vremena[pray]


dali mogu dobiti transakcije za zadnjih sat vremena[pray]

hvala

Prosli tjedan je bio jako dobar za dionicare Mlinara,ali najbolje je sto od ovog tjedna ocekujem puno vise.
Puno je ljudi izaslo iz dionica kad je trziste padalo,i to veci dio njih(noviji dionicari) sa minusom i jos se nisu vratili u dionice,”cekaju svoju priliku”,a posto vec i ptice znaju sto se dogada sa ovom dionicom tj. zasto raste, mogli bi i u ponedjeljak gledati isti film od petka. [thumbsup]

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

U korekciji je dosegnula veličanstvenih 840 kn. O preuzimanju se priča već dugo vremena, i to nije nikom ništa značilo i svi su ga nemilosrdno prodavali kao da je osuđen na propast. Tri dana zaredom u negativnoj blokadi, a sada, gle odjednom najbolja dionica. Zanimljivo je to danas na vrhu najgorih, a za par dana na vrhu najboljih. Kome to izgleda normalno?

New Report

Close