MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam svoju kupnju obavio i sada samo promatram – ne mogu oni rušiti koliko ja mogu čekati ![cool]

Zvone, sto mislis jel ce padati jos, pa da prodam nesto i udem? Da l je moguce da sruse na 16**?

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

zbiro, to nitko ne zna sa sigurnošću – ja dokupljivao pa kako bude ali svakako da neće doći do nikakvih slomova burze, bla bla, o kojima neki govore – to sam siguran…
da li dan-dva, tjedan-dva ili mjesec-dva biti ćemo visoko.
gledam to sa tog stajališta pa…


Zvone, sto mislis jel ce padati jos, pa da prodam nesto i udem? Da l je moguce da sruse na 16**?

kad ne znaš što činiti – najbolje ti je ne raditi ništa! [thumbsup]

Da imam pare 18** je nikakva cijena , ali nemam , moram nesto prodati, a dosta vec sam i u mlinku od prije[undecid] svakako hvala mislim na16** da se vrati [rolleyes]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Da imam pare 18** je nikakva cijena , ali nemam , moram nesto prodati, a dosta vec sam i u mlinku od prije[undecid] svakako hvala mislim na16** da se vrati [rolleyes]

nije sada vrijeme prodaje – već kupnje i ovih dana (to je samo moje mišljenje) nećemo je vidjeti na toj razini – ono jutros je samo tako izgledalo kao da će danas ali baš zato sam išao u kupovinu jer je jako loše izgledalo.
-dobro ti kaže wunderkind ako ne znaš nemoj ništa raditi jer možeš pogoditi a možeš i fulati – onda je to kockanje ![wink]

Moze K/P za MLNR-R-A?
Hvala [thumbsup]

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

može

i na kraju

Pokusaj broj 2 isto bas im nije uspio ali zabrinjava me sto na puno dionica pred zatvaranje bilo istresanje na kupnji i nista prakticki nije islo po asku, znaci sutra opet film pod nazivom ” tko koga…”[sealed]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


i na kraju
Dokumenti u privitku: MLNR.jpg

ne znam kako vama, al meni ove danasnje transakcije toliko minorno i bezvezno izgledaju…
onak, niko se tu kruha nije najeo, a pojavilo se i dvoznamenkasto crveno na semaforu…
sutra mozemo ljusnut i do 1625, toliko da ne odemo u blokadu…
pa brljat sa 50-100 komada cijeli dan…i vratit se na nesto nizi prosjek…itd…itd
doesn’t mean nothing…not a thing…kad ovo sa ‘slomom’ burze zavrsi, u dva tri dana na istu foru mozemo probiti novi ath… sto ce se vjerojatno i dogoditi…i to ne zato sto mi tako hocemo [tongue]
samo treba testirati svoje strpljenje…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

zvone101:

i na kraju
Dokumenti u privitku: MLNR.jpg

ne znam kako vama, al meni ove danasnje transakcije toliko minorno i bezvezno izgledaju…
onak, niko se tu kruha nije najeo, a pojavilo se i dvoznamenkasto crveno na semaforu…
sutra mozemo ljusnut i do 1625, toliko da ne odemo u blokadu…
pa brljat sa 50-100 komada cijeli dan…i vratit se na nesto nizi prosjek…itd…itd
doesn’t mean nothing…not a thing…kad ovo sa ‘slomom’ burze zavrsi, u dva tri dana na istu foru mozemo probiti novi ath… sto ce se vjerojatno i dogoditi…i to ne zato sto mi tako hocemo [tongue]
samo treba testirati svoje strpljenje…

U potpunosti se slažem. Očigledna je snaga dionice. Investitori koji znaju zašto imaju dionice Mlnr-a ne prodaju u ovoj korekciji. Kada korekcija popusti i drhtave ručice odrade svoje, ova dionica ide u nove visine.

New Report

Close