Mirovinci žele ući u Ledo, ali ne bi dali više od 8000 kuna za dionicu

Naslovnica Forum Komentari članaka Mirovinci žele ući u Ledo, ali ne bi dali više od 8000 kuna za dionicu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa kaj su mirovinci delali do sad?

Lizali sladoled na INGRI?

[emo_zloban]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Hasenpfeffer, to je zato sto je narod izmanipuliran informacijama po novinama i forumima, da Todoric samo sto nije propao, a kad pogledas kvartalna izvjesca, sve njegove poizvodne kompanije su u velikoj dobiti osim Belja (ovo posljednje iz objektivnih razloga). Hrvatski sport broj jedan je pljuvanje po uspjesnima, od pogrdnog naziva da su svi poduzetnici tycoon-i pa sve do osporavanja poslovnih rezultata uspjesnih kompanija.

Daj meni Belje za jednu kunu pa ćeš vidjeti procvata.

I to samo Hrvatska roba, od Hrvatskog seljaka.

Kvaliteta nema cijene.

A čak nisam poljoprivrednik, ali preci su mi se bavili proizvodnjom povrća u Zagrebu.

Hebiga već prije 200 godina su znali kaj je isplativo proizvoditi i prodavati na Trešnjevačkom placu.

Samo neki tu filozofiraju, pogleć Tulipane.

Pa oni i na travi zarađuju, a ne kao ovi na KSST.

Nemam ništa protiv ljudi koji pošteno zaradili, proširili i uvećali svoje bogatstvo.
Na tržišnim principima.

Ja nikoga ne pljujem, ali sam osjetljiv na nepravdu.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close