MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je valjalo mirovincima po 200, valja i meni sa 99% popusta.
[/quote]
vrlo dobar razlog za kupnju… [thumbsup] [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ako je valjalo mirovincima po 200, valja i meni sa 99% popusta.
[/quote]
vrlo dobar razlog za kupnju… [thumbsup] [undecid]
[/quote]
Ne to nije bio presudan razlog za kupnju, kupio sam dionica za 6000 kuna, svjestan da mogu sve izgubiti, a ovo je bio jedan od razloga zašto sam se odlucio na taj korak,a ima ih još. Ukoliko bude stecaj neću očajavati, međutim na ZSE jedino se na takvim nešto može zaraditi ili naravno izgubiti btw. imao sam ja i OPTE i VLDS i to je vrlo dobro prošlo. Od tada nisam niti kupio,niti prodao niti jednu dionicu, a nova sredstva koja imam će jako teško u ovu baru.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta ovi nude 1,90
Pa JA nudim pola kune ako ko hoće prodat.
Ali svoje nedam bez 5,nadam se 8.
Šta sad fižulić nije rekao da idemo vjerovatno u stečaj,jer nejde pa nesmije lagat.
Neće se banke odreć svojih milijuna nego i kupujujeftino pa će duplat,a mi zajedno s njima.
Nedajte se ak spušimo spušimo.
🙂

Što prije treba proglasiti stečaj magme, zaboraviti na novac koji su mnogi izgubili, (osobno nisam i vjerojatno necu uspjeti naplatiti cca pola milijuna kuna u magmi ali kada izracunam sve godine koliko sam poslovao s magmom , ipak sam u plusu :),.. te isto tako mozemo ocekivati jos jako puno stečaja mnogih firmi, s obzirom da ciscenje trzista tek pocinje, jer zakoni koji dolaze i koji ce se tek poceti primjenijivati (a vec dugo postoje u zemljama EU) bit ce nemilosrdni…
Treba biti realan i priznati da je svaka "šuša" u zadnjih 20 god. posegnula za otvaranjem firme te zaduživanjem bez pokrica dovela mnoge u zabludu i prevaru..
Jedini problem u tom procesu bit ce dodatno punjenje burze nezaposlenima, ali sto prije pocnemo s time ,to prije cemo poceti ici naprijed..(nazalost druge nema).
U slijedecih nekoliko godina nadam se da ce pristizati strani investitori na nase trziste, ali nazalost hrvate ce koristiti kao jeftinu radnu snagu..
Neka egzistiraju tvrtke koje mogu servisirati svoje obveze te stvarati dobit, a ostali neuspjeli vlasnici propalih tvrtki neka idu nazad u radnu snagu…,
Potrebno je ubrzano ciscenje gore spomenutog – što brze izbrisati tvrtke tj. dugove koji se ne mogu naplatiti (najveci dio posla treba obaviti pravosuđe) cemu se iskreno nadam..

Lp
Nedjeljko





Titulus kupio 200 komada i sada je ovdje glavni 🙂

Ja prodao nekoliko tisuća da se ne borim sa ovima od par sto komada

Ti si ovdje najveći, prodao na ovim razinama [thumbsup]
[/quote]

10.000 kn sam spušio na magmi, bolje da sam išao na daleko putovanje 🙂
[/quote]

Kolega iskreno mi je zao sto ste izgubili, ali niste željeli citati postove stface, mene i tu još par nas koji smo služili sto se tamo dešava.
Ali nije sve tako crno, bolje izabrat krivu dionici nego krivo krstarenje.
[/quote]

Hehe! Istina 🙂

Ajde nedjeljko ne trabunjaj šta oš kupit od ljudi dionice po kunu pa još malo obrnut?
Ne skidajte cijene idemo u eu malo možda poraste cijena pa prodajte.

ako ovo slučajno preživi šta očekujete 15-20kn Lp


ako ovo slučajno preživi šta očekujete 15-20kn Lp

Ja više ništa ne očekujem 🙂

Ja očekujem da se pesimizam pretvori u optimizam.

Vjerojatno će mi još trebati jedno desetljeće.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ali mene zanima tko se sad ipak tovari magmom………


Ali mene zanima tko se sad ipak tovari magmom………

optimisti

Znacajan promet na 2 kune? Ljudi moji pa jer nije bolje sacekati nego istovariti s 90% minusa, zivo me zanima da ovo mirovinac ne istovara 99,98% gubitka [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close