MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja tražim od nadležnih institucija da obustave trgovanje MAGMOM dok ne bude svim jasno i poznato da li će MAGMA završiti u stečaju ili se nekim čudom spasiti, a ne da se ovako navlači naivce na kupnju i trgovanje!!! [angry]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Jasno je da neće u stečaj, previše je interesa u njoj, čeka se samo odblokiranje računa i normalan nastavak rada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


ja tražim od nadležnih institucija da obustave trgovanje MAGMOM dok ne bude svim jasno i poznato da li će MAGMA završiti u stečaju ili se nekim čudom spasiti, a ne da se ovako navlači naivce na kupnju i trgovanje!!! [angry]

pa kolega danas nema trgovine koliko ja vidim,osim ako vi nevidite nešto…


Jasno je da neće u stečaj, previše je interesa u njoj, čeka se samo odblokiranje računa i normalan nastavak rada.

Mislim da je ovo preambiciozna izjava, burza će pokazati pravi smjer. U svakoj normalnoj državi ovo je zrelo za stečaj, a pošto mi nismo normalna država onda [undecid]

MAGMA D.D./REDOVNA MGMA-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PREININGER FIŽULIĆ BISERKA 2.464.129 36,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PBZ D.D. 1.904.828 28,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 501.830 7,41 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIŽULIĆ GORANKO 325.760 4,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 299.164 4,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 246.046 3,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. MAGMA D.D. (1/1) 142.355 2,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 86.524 1,28 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 85.700 1,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MARKOVIĆ NENAD 60.521 0,89 Osnovni račun SESVETE, HRVATSKA + 3000 komada prošli tjedan,
Ukupno: 90,29
Čovjek dokupljuje , valjda zna.
Kolega vidi se koja ste nula od čovjeka, zar je toliko bitno mojih +- par tisuća kuna ili vaših, kad se radi od nekoliko stotina radnih mjesta.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

……….ODBILI MOJU ZLATNU VISA GOLD CARD U MAGMI…

Danas sam htjela djetetu kupiti igračku u Magmi, ali …N E P R I M A J U K A R T I C E – samo
cash ! ????????

Gospodo, dajte shvatite da bez kreditnih kartica – NEMA PROMETA ! –
Šta je ovo došlo…srednjevjekovna naplata u dućanima Magme – otkad je došao novi vlasnik ?
NEMA ROBE- NE PRIMAJU KARTICE …ljudi se okreću i odlaze ……katastrofa i velika šteta….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa normalno da ne primaju kartice kad im je račun u blokadi, a i posluju preko druge firme, danas je to popularno… [thumbsup]


Jasno je da neće u stečaj, previše je interesa u njoj, čeka se samo odblokiranje računa i normalan nastavak rada.

znaju dobro oni menadžerčići da će i njih netko priupitati o kupnji magme po 300 kuna i prodaji po 10 kuna pa će učiniti apsolutno sve da magma ne ode u stečaj. ne zaboravimo tu i obveznice čiji su imatelji upravo mirovinci. zato samo polako. moguće je da se sve uskoro riješi pa će i cijena rapidno gore.

...povijest se ponavlja...

Obožavam dućane sa igračkama , ali danas mi je trebalo casha za poptravak portfelja , pa mi je Magma malo posudila , ali samo za danas . Pozorno pratim razvoj i najbrži prst je spreman za akciju. Koliko pratim vijesti iz kompanije su transparentne i promptne . Teško mi je na brzinu pronači adekvatne hrvatske rijeći , ali Fiži je pravi bussinesman..


……….ODBILI MOJU ZLATNU VISA GOLD CARD U MAGMI…

Danas sam htjela djetetu kupiti igračku u Magmi, ali …N E P R I M A J U K A R T I C E – samo
cash ! ????????

Gospodo, dajte shvatite da bez kreditnih kartica – NEMA PROMETA ! –
Šta je ovo došlo…srednjevjekovna naplata u dućanima Magme – otkad je došao novi vlasnik ?
NEMA ROBE- NE PRIMAJU KARTICE …ljudi se okreću i odlaze ……katastrofa i velika šteta….

u kojem to Magma dućanu nisu htjeli primit kreditnu karticu ?


Obožavam dućane sa igračkama , ali danas mi je trebalo casha za poptravak portfelja , pa mi je Magma malo posudila , ali samo za danas . Pozorno pratim razvoj i najbrži prst je spreman za akciju. Koliko pratim vijesti iz kompanije su transparentne i promptne . Teško mi je na brzinu pronači adekvatne hrvatske rijeći , ali Fiži je pravi bussinesman..


Jedan mali savjet ,ne gledaj na osobu nego na segment poslovanja,i ja mislim da je sposobna osoba (bez zamjere)no moramo priznati da u zadnjih godinu-dvje-tri ,kompanijama koji se bave takvim biznisom -došao status preživljavanja,nažalost.

Opet gdin Marković nadokupljuje + 1500 komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close