MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ti bokca neko gadno krca.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Jedno je sigurno.. Ovdje neće bit dosadno..

Postaje napeto.
Idem po kokice.
[thumbsup]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Koji fond ako nije tajna???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ovo ce biti dosta zanimljivo sve je na PBZ-u posto su njima duzni oni moraju izvuci dug a za ostale sta ostane

na prodaji hrpa skrivenih naloga…očito netko veći želi van [embarass]

Ovo će pasti na 4 kune.

Razlog – tek slijedi iskrcavanje fondova.

Drugi razlog – povijest se ponavlja

A povijest je prvi put krenula sa 14 i pala na 6

Sada kreće sa 8

Kressho


Koji fond ako nije tajna???

Taj koji nije izašao još… Naj— smo

Kressho

"Ovo će pasti na 4 kune."
Da a kad vi kupite onda će na 12, kako da ne.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

mislim da bi i Pbz ovdje mogao ostati kratkih rukava i oni imaju puno udjela i magma im je duzna vjerojatno za kredite koje ne mogu placati


Ovo će pasti na 4 kune.

Razlog – tek slijedi iskrcavanje fondova.

Drugi razlog – povijest se ponavlja

A povijest je prvi put krenula sa 14 i pala na 6

Sada kreće sa 8

uf, loše zvuči [embarass]

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!



Ovdje ima malo previše filozofiranja ali samo postoje samo dvije opcije ; crno ili crveno , kao u ruletu ( zanemarimo nulu ili dvije nule ).

– crno , nema Poljaka, Francuza ili bilo koga i u tom slučaju 1 kn će biti previše

– crveno , ima Poljaka, Amerikanaca itd. i u tom slučaju 9 kn će biti sića.

Tko to sazna na vrijeme taj je na konju !

Varaš se. Pričekaj koji mjesec pa možda skužiš priču … Ovdje ti jedna ozbiljna ekipa želi izvući što veći broj dionica ispod 10 dok se još može, a jedini način je da se ruši cijena debelo ispod 10 , pa i 9…

Na 6 su grabili lopatama ali smo im i mi "DJeca Foruma" uzeli masu i fali im količine za ozbiljnu zaradu …

MAGMA ti nikada neće biti više 6 ili manje, jer bi onda DKVS bio 2 a nije … Sve da ode i u stečaj i dalje će se njome trgovati, tako negdje oko 7, 8 barem …

Realno vrijedi više od Đakovštine, jer ima puno bolje šanse za spas u konačnici. DKVS sigurno slijedi isključenje s burze, tu nema više sumnje…

MAGMA će preživjeti, stečaj je moguć ali ako i dođe do njega zatvorit će ga u konačnici

AUTOR ne posjeduje više dionice MAGMA-r-a i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju već realno promišljanje s obzirom na sve dostupne informacije
[/quote]

sreća postoji opcija ignore [lol]


MACHETE preočito je da si prodao i sad plašiš ovdje ekipu o nekom rokanju dnu.. Budi realan frajeru , MAGMA tek počinje svoj rast dok se situacija malo raščisti, pa zar si doista toliko naivan da misliš da će se tržiti po istoj cijeni kao Đakovština u stečaju tijekom ljeta ??

21 kn mi je target MAchete, a prije toga – ROLLER COUSTER [wink]

[lol]

New Report

Close