MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sljedeći istovar u pet do četiri!!?? [bye]


Ma to su igrarije mirovinaca, poslednji su dani pa jedan drugome dok čestitaju, podmeću noge… Iako je sve to zanemarivo za vrednost nav-a. Rajfajzn lupaju dole, verovatno Erste plavi, jer se "Čekičara" nije htela zajebavat s Inom a ovde je do grla, al zato najednom Adris redovni raste… čik pogodi ko je u njemu?

Ništa značajno.

Dečje igrarije, mogla bi i Hanfa malo da ih podseti na važeće kodekse upravljanja.

Treba im za INU .

nije neka cijena, al’ bar ima prometa

Ovo će biti dobro za zatrejdat, ne vrijedi ni 10 kn ali čini mi se da će se kupovinom na 20 kn moći dobro zaraditi, bolje nego na HT-u, ATGR, INA i ostalom fondovskom smeću!


Ovo će biti dobro za za trejdat, ne vrijedi ni 10 kn ali čini mi se da će se kupovinom na 20 kn moći dobro zaraditi, bolje nego na HT-u, ATGR, INA i ostalom fondovskom smeću!

Mislim da je danas bilo vrijeme za ulazak i lagano dokupljivati u slučaju daljnjeg pada.U pet dana
pad od 27%,a ulazak Vitkovića je odlična vijest.Kada bi znao kada je dno bio bi najbogatiji na svijetu.
Što zna ovaj što prodaje i to nakon Vitkovića?
Više transparentnosti nebi škodilo.
Najgora moguća službena informacija je poluinformacija.To ubija dionicu i to se događa na Magmi.

Magmi će možda teči med i mlijeko nama koji smo ušli danas ili…kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.

Ne ljutite se na nas trejdereMi smo sol burze.Veliki krca nas male a mi smo stado sa kojim pravi majstori mogu upraljati.Ovo postaje nova trejderska igračka tj,dionica velikih valova.Surfati se mora,neće
se valjda pojaviti morski pas pa nas popapati.

Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

smanjuje se minus.......

Lopina nadam se da si u pravu za nas koji smo ušli jučer u ovu dionicu(med i mlijeko).Možda nam to bude pravi novogodišnji dar uz malo strpljenja jer bi uskoro moglo biti navale na kupnji

Magmu treba držati do sredine iduće godine jer nake su prognoze da bi dividenda trebala biti oko 159,65 kuna po dionici.


Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

Tužno ali istinito, sjećam se kad je lopina ušao u DKVS na 25 kn s pričama o medu i mlijeku , a sad je na 6 kn. Pa onda u VLDS na 20 kn ist priče, sad je na 7 kn [lol]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!



Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

Tužno ali istinito, sjećam se kad je lopina ušao u DKVS na 25 kn s pričama o medu i mlijeku , a sad je na 6 kn. Pa onda u VLDS na 20 kn ist priče, sad je na 7 kn [lol]
[/quote]
Činjenica da je lopina prisutan na burzi i forumu ukazuje da ipak zna što radi, istina da je ulazio po navedenim cijenama u navedene dionice, ali ne znamo koliko sad posjeduje istih i po kojoj cijeni je izišao.Osim navedenog tko kaže da cijena navedenih dionica neće rasti.



Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

Tužno ali istinito, sjećam se kad je lopina ušao u DKVS na 25 kn s pričama o medu i mlijeku , a sad je na 6 kn. Pa onda u VLDS na 20 kn ist priče, sad je na 7 kn [lol]
[/quote]
Ne ,DKVS ulaz na 38 pa otpratio sve do 8,50 i tu najviše kupovao.Pa u rebatu proda istina ništa preko 24.Pobjega nakon informacije i saznanja da su izvješća falsificirana.
Validus na 20 će biti dobra kupnja ako ne bude stečaja.A u slučaju stečaja biti će i niže.
Preuzimanje rizika uz potencijalno veliku zaradu.U MAGMU sam uša za skinuti 20 do 30% ,ali kako sam burek investitor niti ću potaknuti pad ,a niti rast ove dionice.
A što ste se prestrašili nakon jučerašnjeg dana.Sindrom
VLDS,HGSPOT,OPTE-strah u kostima.
Strah blokira kreativnost pa nećete ništa zaraditi.
Bitan razlog za ulazak u Magmu je 185 mil kn koje ulaže Vitković_to je spas za MAGMU barem za godinu dvije
pa mislim da je ulaz na 26,50 bio odličan, a ja sam uletija među prvima na 27.U prvome šucu.
A onda je počeo potop,ali brod nije potopljen.

U Magmi će teči med i mlijeko ili…….


Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

Da,Lopina fond najkonzervative posluje kao fond rizičnog kapitala i dere crobex.
Bitna je disperzija i ne treba se izlagati samo jednoj dionici,preporuka najviše 20% u jednu dionicu
dokup u padu,djelomična prodaja u rastu.
Burek investitori moraju imati male provizije,idealani Agram brokeri,provizija 0,3%,minimalne provizije nema,mimimalna kupnja 1.000 kn.Odlično za muljanje.

Svim dioničarima Magme želim sretnu Novu godinu i rast dionice barem na 50.Ja to dočekati neću.

U Magmi će teči med i mlijeko ili…..



Eto Vam Lopine .. pred stečajnog upravitelja…
Sad još bar 20% pada ….

Tužno ali istinito, sjećam se kad je lopina ušao u DKVS na 25 kn s pričama o medu i mlijeku , a sad je na 6 kn. Pa onda u VLDS na 20 kn ist priče, sad je na 7 kn [lol]
[/quote]

Vidis da napreduje. Gubitci se smanjuju. Dakle ako nastavimo niz Magma bi trebala padati do negdje 11.50

Ne pratiim detaljno njegova ulaganja, ali mislim da je na nekim dionicama zaradio: INGR, VART…

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Magmu treba držati do sredine iduće godine jer nake su prognoze da bi dividenda trebala biti oko 159,65 kuna po dionici.

A to ce isplatiti iz akumulirane zadrzane dobiti ili iz ovogodisnje dobiti?



Magmu treba držati do sredine iduće godine jer nake su prognoze da bi dividenda trebala biti oko 159,65 kuna po dionici.

A to ce isplatiti iz akumulirane zadrzane dobiti ili iz ovogodisnje dobiti?
[/quote]

hahaha

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

New Report

Close