MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajući ovu obavijest HANFA-e izgleda da neće biti labavo , odnosno da če se morat ispoštovat , ako ne Fiž onda netko drugi ili treći…… Gledajući po prometu zadnjih dana uzbuđenja možda tek predstoje….
Blueman tebi pozdrav.

da ne prodajem? nemam puno tri paketa?[rolleyes]

dan je pametniji od noći


Kupio pictionary na hrvatskom. Jos milijun komada i mozda dostignu ono sto su obecali u prospektu.

jel to zezas ili stvarno – di, pošto – sigurno 1 MGMA

fala bogu da su izdali hrvatski pictionary…meni doduše treba samo expansion set…ove kartice već znam napamet…

tuuuurboooo liiiiimach….[rolleyes]

Evo nešto malo za razbibrigu.
http://www.poslovni.hr/62944.aspx

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Mislim stvarno ja za MAGM-u do sada nisam pročita niti jednu lošu vijest što se poslovanja tiče. Eto nisu ispunili plan iz prospekta za 15-tak %i to je najlošije do sada što niti u kojem slučaju ne znači da im dobit nije izuzetno dobra. Možda prospekt dohvate već sljedećim kvartalom. Za sada [thumbsup].

[color=blue]Magma preuzela MPC Holding Kozmolina[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/magma-preuzela-mpc-holding-kozmolina,3680.html

Cijena od 300-310 je fer za ono iz prospekta.
Uzmite prospekt i samo se igrajte brojkama.
Neznam, ja sam prestao pratiti.

Mislim da su nove kartice za pictionary.
Turbo limac, 179,99 kn.
Mislim da imaju rijec korekcija u karticama.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Cijena od 300-310 je fer za ono iz prospekta. Uzmite prospekt i samo se igrajte brojkama. Neznam, ja sam prestao pratiti. Mislim da su nove kartice za pictionary. Turbo limac, 179,99 kn. Mislim da imaju rijec korekcija u karticama.

to bi nacrtal za 10 sekundi
[rolleyes]

kupnja skida već 282 mislim da se nastavlja sedmodnevni rast.
lagano ide prema 300 samo tko kupuje pitanje je sad![cool]

dan je pametniji od noći


kupnja skida već 282 mislim da se nastavlja sedmodnevni rast.
lagano ide prema 300 samo tko kupuje pitanje je sad![cool]

Oni koji znaju što mi ne znamo…[proud]

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Ja bih rekao da je to samo posljedica opcenitog bujanja trzista.

New Report

Close