MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ti ih braniš??[smiley8]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ti ih braniš??[smiley8]

Primjedba je bila sarkasticna…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Govorili ili ne Magma je uspješna firma , a vlasniku možete stavit soli na rep. Samo neznam čemu vriđanje i zašto to moderator dozvoli……………………………. [smiley4]


Govorili ili ne Magma je uspješna firma , a vlasniku možete stavit soli na rep. Samo neznam čemu vriđanje i zašto to moderator dozvoli……………………………. [smiley4]

Kolega, cinjenica ostaje da je doticni bio u debelom sukobu interesa za vrijeme svoje politicke karijere. Na zalost, to je takodjer ustaljena praksa u hr. Ako niste svjesni te cinjenice, onda orocite novce na banci. Ako ste svjesni, onda ukalkulirajte taj rizik u rizik investiranja na burzi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Činjenica je da vama ne odgovara sadašnja cijena dionice , ili nister ušli na vrime ili gubite. Da mlatite lovu ovdje bi li pisali ovako?????????????

Magma je uspješna firma i o tome nismo govorili. Kažemo da je f dok je bio ministar ugovarao svoje privatne poslove na putovanjima, a to nije baš moralno. MAGMA svoju ekspanziju doživljava u to vrijema. Ne radi se o nikakvom vrijeđanju nego o činjenicama.
BTW ja sam kupio magmu.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Činjenica je da vama ne odgovara sadašnja cijena dionice , ili nister ušli na vrime ili gubite. Da mlatite lovu ovdje bi li pisali ovako?????????????

Kolega, ako odete malo unatrag, vidjet cete da sam ja uglavnom pisao afirmativno o MGMA. Prodao sam prvi dan, meni je ono bilo dosta. Uci cu jednog dana opet, kad mi bude pasalo.
Precjenjujete utjecaj pisanja na forumu na kretanje cijene dionice, pogotovo ovako likvidnog izdanja iz 1. kotacije. Politicki rizik je prisutan kod svih dionica, jer smo takvo trziste.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.

Uopće ne precjenjujem utjecaj pisanja na forumu jer na moje odluke nema apsolutnog nikakvog značenja.


Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
beholder, 11.09.2007. u 13:39

a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito…

btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345…

Poštovani, bilo kako bilo, Magma je danas uspješna tvrtka čiji financijski rezultati pokazuju snažne trendove rasta… Kako je tvrtka uspjela (tj. kako je gosp. Fižulić postigao takve izvanredne rezultate), možda je predmet nekih drugih rasprava[smiley2]. Možda nam jednoga dana dotični i ukaže na svoje besprijekorne metode upravljanja. Za sada je važno da je dionica na tržištu prepoznata kao kvalitetna, a i iskreno se nadam da će sadašnje projekcije rasta opravdati odlični poslovni rezultati u budućnosti…

I usput, trenutačno smo na +0,59 dnevnog rasta… [smiley2]

[color=black][/color] Insightful.



Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
deimos, 11.09.2007. u 13:46

a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito…

btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345…

S obzirom kolega po kolko ste kupovali:
“Uskoro to ide na 400!”…

[smiley2][smiley2][smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


beholder: ”
Samo sam upita zašto nekoga vriđat i nazivat lopinom , ništa drugo.
beholder, 11.09.2007. u 13:47
a kaj da kažem kad tak je…dok je bio ministar jedini njegov uspijeh bio je što je doveo kineske igračke u hr…tužno ali istinito… btw imam dionice magme i ako te baš zanima platio sam ih 345… ” S obzirom kolega po kolko ste kupovali: “Uskoro to ide na 400!”… [smiley2][smiley2][smiley2]
beholder, 11.09.2007. u 13:47

ma do kraja tjedna smo na 400…samo da se drhtave rućice istresu…[smiley2][smiley1][smiley2]

Kolega moram priznati veoma optimistično mišljenje…400 do kraja tjedna bi me uistinu obradovalo[smiley2]

[i]Ta divna splitska noooć,u boci nima srićee,ti sjeti se meneee i donesi dobro cviće...:)[/i]

beholder, hvala ti sto si kupio moje dionice.

New Report

Close