MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ matrix mudro zboriš, matrix. ja već piknuo jednu po diskontu[smiley11]


matrix90: “…. Vidim da ste svi uzbuđeni oko Magme, baš ko mali pilići…..” [smiley2]

Kolega kamenac i ja jesam ubo paket …. a Magma je baš dobro došla u ovo vrijeme, nastojim da u narednih nekoliko dana posložim portfelj , kako bi nadokupio Ingre i Tehnike, a možda padne Igh…ovisi..

Kakav slučaj VIRO? Blaumann je dao jedan primjer kakvih je hrpa na burzi a vi se uhvatili toga kao da je neka anomalija…. Pa Adris se skupljao abnormalno na 600, SNBA na 500, jel treba spominjat i IPKK, INU, JDPL, LRH….

Pa ne znači velik promet automatski da slijedi rast…. argumente poput “neko čisti – sigurno zna zašto” možete kako se to lijepo kaže objesit mačku o rep

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

zadnja prije par min 335..očito da ima još plahih rukica….
… bježite od savjeta brokera i analitičara !!!!!

bolje i ko’ čorava koka, nego njihovi savjeti i analize….!

Jel mogu ja nekak/negdje vidjet provedene pojedinacne naloge i njihove cijene, ako nemam mostich? Ili ovisim o dobrim dusama koje tu i tamo postaju na forum?

kazu da se moze na zse.. nisam nkad probao..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ako nije moguće ovo što super24 veli onda ovisiš o nama[smiley2][smiley2]

A kako smo svi mi ovdje dobre duše, spremne pomoći kolegi u nevolji evo ti u attachu.[smiley2]

doc mi je bio najbrže za složiti.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Kakav slučaj VIRO? Blaumann je dao jedan primjer kakvih je hrpa na burzi a vi se uhvatili toga kao da je neka anomalija…. Pa Adris se skupljao abnormalno na 600, SNBA na 500, jel treba spominjat i IPKK, INU, JDPL, LRH….

Pa ne znači velik promet automatski da slijedi rast…. argumente poput “neko čisti – sigurno zna zašto” možete kako se to lijepo kaže objesit mačku o rep


Slažem se. Po tom bi kriteriju EIG već trebao biti a 200.

Koje gluposti uspoređivati firme , da se bave istom djelatnošću svaka čast , ali ovako stvarno vam je bez veze [smiley7]

mark1 ne voli EIG.. nemojte ga provocirati[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Bilo je zanimljivo pratititi burzu, veliki paketi na kupnji, kao da se utrkuju ko će prije kupiti, love paketiće od 43 dionice, a ovi samo se pojavljuju i pojavljuju, da samo pola sata nitko ne proda digli bih cijenu nevjerojatno[smiley2]
Očito da je ovo jako dobra cijena za ulazak[smiley6]

Nebi bilo zgoreg vidjeti tko je to kupovao dionice…i za koje fondove..da se nebi desilo da se desi financijski inzinjering…tj. da ljudi daju novac u fondove…a ekipa iz fondova kupuje za taj novac po nevjerovtnim cijenama dionice od kumova, rodaka, ljubavnica…i tu ti je zarada…a tko ce na kraju popusiti …oni koji uloze u fondove koji kupuju dionice po fiktivnim cijenama.

Komentar na jutarnji.hr….
Svasta ali zanimljivo dosta…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kak sam gledao sta sve fondovi kupuju i po kojim cijenama, a sto NE kupuju izvadio sam 2/3 novaca iz njih.. a uskoro vadim i ostatak..

jos kad mi ne odgovore na dva maila iz pbzinvesta onda totalno popizdim.. kao nije dosta sta su dali plivu za 730 umjesto za 820..

ma da su je uopce dali ispod 1000 govori koliko su pametni nasi ljudi u fondovima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


.financijski inzinjering…tj. da ljudi daju novac u fondove…a ekipa iz fondova kupuje za taj novac po nevjerovtnim cijenama dionice od kumova, rodaka, ljubavnica…i tu ti je zarada…a tko ce na kraju popusiti …oni koji uloze u fondove koji kupuju dionice po fiktivnim cijenama. Komentar na jutarnji.hr…. Svasta ali zanimljivo dosta…

strašan si !! kak ti se samo da [smiley2]

ono što je najgore u cijeloj priči je to da je super24 potpuno u pravu. tako se radi već godinama, ali nitko tu ne može ništa. jedino se postavlja pitanje: kome će sve to za par godina fondovi prodati? stranim fondovima? jedni drugima? hoće li baš sve hrvatske tvrtke na burzi biti toliko dobre i zanimljive strancima koji dolaze ovamo već 10 godina ali nikako da stignu. sve je ovo jedna lijepa priča. ovo pišem neovisno o magmi iako se i nje može ticati.

Ovo mi je prva dionica koju sam kupio i ne mislim je prodavati barem dvi, tri godine. Mislim da bi cijena mogla neko vrijeme padati, ali da će do kraja slijedeće godine sigurno dosta porasti. Radim u trgovini i moj zaključak je da nema bolje zarade od trgovina.

New Report

Close