MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


markoc5: ” PO Koliko je ono bila cijena 250kn…paa ovako nabrzaka p/e-77 p/b-8 eps 3,5… jel ja to dobro računam ili.. ” ne racunas dobro. ti bi P/E i ostale pokazatelje racuna za 6 mjeseci. smijesno…

Da je i za 12 mjeseci dionica je po meni preskupa ,ali dobro, tko misli da nije neka kupuje ,vrijeme će pokazat!


inače, u ovom 1H nema još novog kapitala, jel?

Nema.
Joj, sta ste se sada svi ukenjali kada ste vidjeli FI.
Nije los, ali nije ne posebno.
Troskovi ce biti jos i veci Q3 kada udju i troskovi izlistavanja.
Kakvih 400 KN.
Evo ja cu staviti svoje sve na proadju po 350 tako da onaj tko misli da ce uhvatiti 400 moze od mene sve sto imam uzeti.
Mislim da ce cijena dirnuti 300, mozda malo gore ali da nece support biti veci od 270-290.
Nebi smio jer ovo nije dokapitalizacija vec prodaja na burzi i samo se mijenja manjinski vlasnik.
PO meni ne vrijedi vise od 300 ali cijena i vrijednost nije nikad ista.

A vidjet cemo u pon.
Mislim da cu sve prodati i sa tim u THT

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nevjerojatno, svi ćete prodavati, znači nemam konkurenciju na kupnji. Stavit ću za početak 150 kn, pa se nađemo negdje na 200kn. To mi izgleda najrealnije. I kineske igračke nikad neće stići popularnost jednog Cror-a (bivšeg Jugotona). Vidjet ćemo za 6 mj do godine dana kome će biti veća cijena.


Nevjerojatno, svi ćete prodavati, znači nemam konkurenciju na kupnji. Stavit ću za početak 150 kn, pa se nađemo negdje na 200kn. To mi izgleda najrealnije. I kineske igračke nikad neće stići popularnost jednog Cror-a (bivšeg Jugotona). Vidjet ćemo za 6 mj do godine dana kome će biti veća cijena.

Necu kupiti jer znam da nemogu kupiti po cijeni koju smatram realnom…
Dakle..

A to je ono sto sam i rekao.
Lagano je prodati, tko ce kupiti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Mislim da cu sve prodati i sa tim u THT

E ovakvi su najopasniji! [smiley1]
Zanimljivo je da nije potreban niti jedan dokument o osposbljenosti za imatelje dionica, dok u isto vrijeme moraš polagati vozački ispit da bi slobodno mogao s autom na cestu.
O, u kakvom društvu mi živimo….[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

E pa gospodo ja razmišljam ovako, ako izvješće nije ništa spektakularno, to me stvarno čudi jer to u biti znaći da je loše.

U ponedjeljak izlaze na burzu, znaći da su dali sve od sebe da ušminkaju i uljepšaju izvješće, jer im je u interesu da poprate izvješćem dobru cijenu prvog dana na burzi.

Inaće izvješće nisam niti vidio , a sudeći po reakcijama vidim da nije ništa posebno.Dovoljno mi je to da znam da je ne tako davno netko kupovao po 10 kuna ovu dionicu, i prodao maglu marketingom po 238 kuna.
No to ne znaći da ciejna neće već u ponedjeljak biti 300 kuna, ipak je ovo IPO, koji istina bog ne mora završiti ” uspješno “.

Šta bude bit će, kako god krenula Magma , mislim da je dobro za ostatak tržišta što se izlistava u ponedjeljak, mislim da bi mogli potegnuti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zanimljivo je da nije potreban niti jedan dokument o osposbljenosti za imatelje dionica, dok u isto vrijeme moraš polagati vozački ispit da bi slobodno mogao s autom na cestu. O, u kakvom društvu mi živimo….[smiley2][smiley2][smiley2]

Mislim da bi trebali kontaktirati gosp Samodola i to promijeniti.[smiley11]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


blueman: ” Mislim da cu sve prodati i sa tim u THT ” E ovakvi su najopasniji! [smiley1] Zanimljivo je da nije potreban niti jedan dokument o osposbljenosti za imatelje dionica, dok u isto vrijeme moraš polagati vozački ispit da bi slobodno mogao s autom na cestu. O, u kakvom društvu mi živimo….[smiley2][smiley2][smiley2]

Da, prodati cu svojih 43 komada MGMA i uplatiti za manji dio THT jer ovdje ih ne pritisce East European i tu nebi smio biti 10% perpetuity growth.

Posjedone prijatelju, vjeruj mi da znam puno vise o dionicama, trzistu i financijama nego sto ces ti ikada znati.
JA sam svoju cijenu i zasto ne vrijedi vise od 300 objasnio stranicama prije dok ti navlacis ljude sa kvazi kupnjama po 400 i postas DIOKI k/p sto je sramotno i opasno.

Prije nego sto napises ovakuvu glupost malo provjeri stanje..

Neka mi netko kaze zasto ovo vrijedi 400 i prihvacam svaku dobru analizu kao sto sam ja napisao da ne vrijedi vise od ove cijene; mozda zbog efekta do 300.
Cista matematika, samo brojevi, oni ne lazu a tu me rijetko tko moze dobiti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ja ne znam zasto itko tko imalo drzi do sebe financira mafijasa i gnjidu kao sto je gazda magme umjesto da s tim param napravi nesto ako vec ne plemenitije onda pametnije..

no svako zlo za neko dobro.. ako ljudi ovdje zarade onda idu s tim novcima na HT.. ako popuse ne idu na HT.. vise za blumena i moju staru..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


E pa gospodo ja razmišljam ovako, ako izvješće nije ništa spektakularno, to me stvarno čudi jer to u biti znaći da je loše.

U ponedjeljak izlaze na burzu, znaći da su dali sve od sebe da ušminkaju i uljepšaju izvješće, jer im je u interesu da poprate izvješćem dobru cijenu prvog dana na burzi.

Inaće izvješće nisam niti vidio , a sudeći po reakcijama vidim da nije ništa posebno.Dovoljno mi je to da znam da je ne tako davno netko kupovao po 10 kuna ovu dionicu, i prodao maglu marketingom po 238 kuna.
No to ne znaći da ciejna neće već u ponedjeljak biti 300 kuna, ipak je ovo IPO, koji istina bog ne mora završiti ” uspješno “.

Šta bude bit će, kako god krenula Magma , mislim da je dobro za ostatak tržišta što se izlistava u ponedjeljak, mislim da bi mogli potegnuti.


..e taj koji ju je kupio po 10 kn kupio ju je 3 do 4 puta manje nego sto vrijedi…
e da s čim bi mogli uspoređivati ovog uvoznika igračaka…hmmm

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Ja znam da je janjevcima iz Konjščinske sjebo posao pa su ljuti,sve je to plastika,silikoni,ne možeš u avion[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

je, roba mu je usporedive kvalitete.. tak sam cul[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close