MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

james, 03.08.2007. u 13:10
Ma ne…samo do 400…moja skromna procjena…a kako prvi dan nema blokade…vrlo realna.
Mislim da je 400kn ipak malo pretjerano za prvi dan, volio bi da grijesim ali po meni do 350kn bi se moglo ostvarit, sto isto nije lose[smiley2]

Šta mislite kolega Matrix90, dali je moguće da prođe nalog za kupnju po 250kn u ponedjeljak u 10h?

što će biti akcije u ponedjeljak [smiley2]

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


što će biti akcije u ponedjeljak [smiley2]

Prave akcije su već odrađene.
Ponedjeljak je prvi krešendo. [smiley2]

La vita e bella!

bi će živo u svakom slučaju.
jer ovakvo trgovanje ko što je danas je stvarno dosadno

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Šta mislite kolega Matrix90, dali je moguće da prođe nalog za kupnju po 250kn u ponedjeljak u 10h?

Teško da će proći no ovisi o tome koliko ćete biti brzi,a i koliko ćete imati sreće.
Najvjerojatnije nitko neće prodavati ispod 300, jer bi u protivnom bio debilizam, ja očekujem cijenu ( najmanju ) oko 340-350,a zasigurno će se zaustaviti negdje oko 400. Nezahvalno je to komentirati jer je teško procijeniti trenutačno raspoloženje ulagača ali i dioničara Magme. Nadam se da ćete što jeftinije kupiti Magmu,a kasnije na njoj masno zaraditi ( iako na ovim razinama nije jeftina, ali tržište je to koje određuje cijenu)…
[smiley11]


. Najvjerojatnije nitko neće prodavati ispod 300, jer bi u protivnom bio debilizam, ja očekujem cijenu ( najmanju ) oko 340-350,a zasigurno će se zaustaviti negdje oko 400.

A jeli “debilizam” kupovati po 400?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


A jeli “debilizam” kupovati po 400?

Ha čujte kolega Conan
Ako su neki bilispremni dati 470 za uzdanicu hrvatskog tržišta kapitala (CROR-R-A), 400 kunića za dionicu iz prve kotacije je bagatela…..[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Dobro jel vam ja moram svaki FI stavit, ili će te sami uzet, ako ste već kupovali tu Magmu?!

No respect


Dobro jel vam ja moram svaki Fi stavit, ili će te sami uzet, ako ste već kupovali tu Magmu?!

Vec sam ga preletio…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

Dobro jel vam ja moram svaki Fi stavit, ili će te sami uzet, ako ste već kupovali tu Magmu?!

Vec sam ga preletio…

I ja sam, al me ne zanima pa nisam slao.

No respect

mislim da će prve cijene krenuti oko 300 i da će se vrtjeti tu negdje… u prvoj polovici trgovanja….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

New Report

Close