MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ide kupljenje malih….

Mali koji su upisivali 43 dionice ne znaju fundamente ali ih zato znaju veliki koji ih sada skupljaju.

mali u strahu prodaju…zovnu brokera, pitaju koja je cijena i prodaju…njima super, a kada se očiste strašljivci i neznalice, lakše će se disati

Ja isprodavao na 355-360. Idemo dalje…. [smiley1]

skype - ivek1234

Iskrene čestitke kolegi koji je prodao po 375. Mogao bi to ostati dugotrajni ATH liz.

Čestitke i svima ostalima koji su prodali dionice, jer su vrlo brzo zaradili lijepe novce.

No respect

ide ispod 330… smanjuje se bid na tom nivou

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ja svoje rasprodo na 364 [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Što leži ne bježi


sjećate li se prvog dana trgovanja inom…max 2500 kuna, zadnja 2100….današnja cijena 2900….ovo će do kraja tjedna biti 350-370 a možda i 400….morate uzeti u obzir da je ovo IPO i da postoje strukture koje NE smiju dopustiti da ovo ne uspije…sadašnja cijena od 330 kuna po meni nije dobra za prodati, a vi kako hoćete

koje strukture pobogu??
pa ne može se to s Inom uspoređivati, nema države u Magmi…

P.S. bravo svima koji su upisali i zaradili, po meni je to sada jako skupo


sjećate li se prvog dana trgovanja inom…max 2500 kuna, zadnja 2100….današnja cijena 2900….ovo će do kraja tjedna biti 350-370 a možda i 400….morate uzeti u obzir da je ovo IPO i da postoje strukture koje NE smiju dopustiti da ovo ne uspije…sadašnja cijena od 330 kuna po meni nije dobra za prodati, a vi kako hoćete

potpuno se slažem!

Čekam HEP....


Posejdon: ” Ovu temu sam otvorio 16. 12. 2006. [smiley2] I došao je današnji dan. Svima koji su zaradili od srca čestitam. I što još da vam obećam??? IDEMO DALJE!!!!!! [smiley2][smiley2] ” Po koliko si prodao bože?

Samo manji dio po 364,99.
Ja sam ipak vrlo optimističan. [smiley2]

La vita e bella!


ide ispod 330… smanjuje se bid na tom nivou

ali ne i ljubomorni ispadi

kupio sam po 350 izgleda da sam se zeznuo i jako


sjećate li se prvog dana trgovanja inom…max 2500 kuna, zadnja 2100….današnja cijena 2900….ovo će do kraja tjedna biti 350-370 a možda i 400….morate uzeti u obzir da je ovo IPO i da postoje strukture koje NE smiju dopustiti da ovo ne uspije…sadašnja cijena od 330 kuna po meni nije dobra za prodati, a vi kako hoćete

Svasta bih ti izgovorio ali necu.
Gosn Skegro, vi pak drzite Quaestus pa nesto dovraga kao znate.

Zasto ovo fundamentalno po tebi vrijedi 400 KN.
JA sam pokazao da ne vrijedi niti po DCF-u niti po multiplama; po nicemu zasad.

DOLAZIM NA IDEJU DA SE SONUJE NOVI FORUM GDJE SE PUSTAJU SAMO POSTOVI NAKON POLOZENOG ISPITA OSNOVA FINANCIJA…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

brzo se ispuhao mjehur od sapunice!!!!!!

Čestitke svima koji su kupovali po 238 na dobroj zaradi
Čestitke onima koji su kupovali po 360 jer upravo prolaze dobru školu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close